Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet egy hatalom...

Hogyan lehet egy hatalom mániás, erőszakos kolléganőt kezelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A probléma a következő. Három éve dolgozom egy benzinkútban. Körülbelül 2 hete előléptetek.Előtte is voltak már problémáim vele,de miután előléptetek azóta az életemet megkeseriti. Félreértés ne essen a nő Szép és intelligens. Holnap céges rendezvény lessz egy nagyon elegáns étteremben és ő is ott lessz. Ma viszont amikor haza értem a munkából a párom akivel már 7 éve együtt élünk azzal várt haza,hogy megmutatot egy üzenetet amit ma kapott ismeretlenül a Facebookon,hogy ne csodálkozzon,hogy megkaptam az előléptetést ha a főnökkel (kefélek) Bizonyítékon nincs,hogy ő volt de 100% biztos vagyok benne. Számtalanszor megkaptam már,hogy unalmas szürke kisegér vagyok,hogy arra se vagyok képes,hogy 7 év alatt nem kérte még meg a párom a kezem stb. Örömmel jelentem hát,hogy három nappal ezelőtt megkérte a kezem a párom de eddig csak a család tud róla. A párom természetesen nem hitt el egy szót sem abból a bizonyos üzenetből mivel 100% megbízik bennem. Most elhatározásra jutottam és holnap jól megmutatom,hogy milyen fából is faragtak. Kérek minden nőt aki olvassa soraimat,hogy segitsen vissza vágni ennek a hatalom mániás nőnek. Arra gondoltam,hogy teljesen át alakulók holnap estére. 165 cm vagyok,és 62kg. Fekete derékig erő hullámos hajam van,szemem színe zöld. Mit ajánlottok milyen színűre fessem át a hajam,milyen sminkem legyen?és ami a legfontosab,hogy milyen ruhám és cipőm legyen? Kérlek benneteket,hogy ne vessetek meg ezért a döntésemert,de azt szeretném hogyha most az egyszer és mindenkor okot is adnék neki az irigykedesre és én is szeretnék egy este csinos lenni. Kérek mindenkit,hogy ugy tekintse most az én történetemet,mint egy spanyol szappan operát ahol a csúnya lány megszépül egy nagyon fontos estélyen.
2016. okt. 6. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha látja rajtad, hogy nem tud hatással lenni rád, akkor befejezi
2016. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lehet egy hatalom mániás, erőszakos kolléganőt kezelni?"


Leszaromtablettával.


Szerintem csak akkor csípd ki magad holnap este, ha tőle teljesen függetlenül is megtennéd. Ne hagyd, hogy ekkora hatással legyen rád.

2016. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Én a helyedben mellbe rúgnám. De az én vagyok. :D
2016. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
97%
Egy ilyen nő nem érdemli meg, hogy tönkretedd a szép hajadat miatta. Ha feltűnően máshogy akarsz kinézni, vegyél inkább egy platinaszőke parókát. Elegáns rendezvényre öltözz elegánsan, például viselj koktélruhát körömcipővel.
2016. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Két nap alatt nem fogsz megnőni, lefogyni, és megszépülni. Az irigykedés nem egy hajszín miatt lesz.
2016. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell qrvának öltöznöd,elég ha "véletlen" leöntöd a ruháját pl vörösborral .
2016. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem lehet hogy te is tettél valamit? Gondolom valamivel kivívtad az ellenszenvét!
2016. okt. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Maradj az aki vagy, az alkalomhoz illően ÍZLÉSESEN dekorálva, hozd a legjobb külsődet.

Viszont a belépésed után, amikor már az asztalnál ültök, jelentsd be az eljegyzésed, persze ehhez nem ártana valami komolyabb jegyűrű is.

Ennél nagyobb "mellberúgás" nem kell, hidd el! :)

2016. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Ezért nem kell a Facebookon kitárulkozni.
2016. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy jó kozmetikust, aki profi sminket csinál, egy jó fodrászt, aki feltűzi a hajad (eszedbe ne jusson hajszínváltás pár nappal a nagy esemény előtt!!!).

Vegyél egy tuti alakformáló fehérneműt, és előnyös ruhát.

Több nem kell. Gondolom nem elcsábítani akarod.

És legyél vele nagyon kedves és barátságos! Őrületbe fogod kergetni!


Ha a jegygyűrűt kiszúrja, akkor hidegen megmondod, hogy igen, ez az. De nem érezted fontosnak, hogy villogj vele. Te nem azt tekinted életed fő céljának, hogy férjhez menj. Inkább továbbtanulsz/vállalkozásba kezdesz egyszer, arra gyűjtést.

2016. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!