Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más családban is van hogy a...

Más családban is van hogy a nő hordja a nadrágot?

Figyelt kérdés
Nálunk ez az alap felállás, persze az anyám is néha apámra hagyatkozik a nehéz döntésekben, de egyébként szinte az összes döntést ő hozza meg. Kinél van ez még így? És kinél működik és kinél nem és miért? Előre is köszönöm a válaszokat :).

2015. jún. 17. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvaltak a szuleim, anyaval élek… Szóval anya :D
2015. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Egy erős családban mindig a nő az aki ugyan a háttérben marad, de ő az aki irányít mindent, a férjének meg meghagyja az illúziót, hogy ő viseli a nacit:D
2015. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk én viseltem, el is váltunk. Nem tudtam szeretni és tisztelni egy olyan férfit, akire nem lehet felnézni, mert képtelen, vagy nem akar tenni és felelősséget vállalni semmiért.
2015. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is
2015. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem, pedig néha nem ártana, ha kiállna magáért, különösen azért, mert apámra még egy gombostűt se lehet rábízni.
2015. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindketten, ha én néha nem venném át a dolgokat, bajok lennének:)
2015. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!