Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarok menni dolgozni,...

Nem akarok menni dolgozni, miért van ez?

Figyelt kérdés
3 műszakban dolgozom, ma éjszakás vagyok.De rendesen fáj a mellkasom, mert nem akarok be menni.Lassan egy éve vagyok ezzen a munkahelyen.Amikor d.e vagyok,akkor simán bemegyek nincs gond,de ez az éjszaka és a d.u kikészít..Nem tudom eldönteni, hogy lustaságból nem akarok bemenni vagy miért érzem ezt? Azt még tudni kell, hogy iszonyat bunkokal dolgozom együtt...talán belefáradtam ebbe? Szerintetek mit tegyek?
2016. okt. 10. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Mennyire kell a meló? Mert ha nem nagyon, akkor mondj fel! De azért azt nem árt tudni, hogy máshol sem zöldebb a fű.
2016. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan azt tudom mondani mint az első, viszont vedd számításba azt is ,hogy ha még kicsit tovább maradsz elkezdesz mentálisan , és fizikailag is leépülni...sajnos már én is voltam így ahogy te az utolsó napon kb menekültem ki az ajtón annyira rosszúl lettem, pontosan 1 év után.
2016. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is iszonyat bunkókkal voltam :) Én sem szívesen jártam be , egy- két szemétkedés után betelt a pohár és felmondtam :) Életem legjobb döntése volt :D
2016. okt. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a kiégés tüneteit produkálod, nem könnyű dolog. vmit találj ami fel tud tölteni, ha meg nem érzed ott jól magad és van rá lehetőséged akkor lépj tovább mert tényleg tönkre tud menni az ember lelke. én is sajna ilyen szituban vagyok, de a környékben nincs nagyon munka és emiatt nem tudok továbblépni ez örjít meg. kitartást kívánok!
2016. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!