Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát végzel anyaként...

Milyen munkát végzel anyaként és hogy állsz a túlórázással?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataid, volt e esetleg amiatt munkahelyi problémád, mert gyereked van?
2016. okt. 11. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyomdában dolgozom anyaként. Reggel én viszem oviba a kicsit, délután az apja megy érte. A főnökkel meg van beszélve, hogy hétköznap csak 2 napot, és hétvégén 1 napot tudok túlórázni. Probléma nincs.
2016. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Recepciós vagyok.Eredetileg reggel 8-tól délután 5-ig dolgoznék, de negyed/fél órával előbb jövök-megyek. Ennyit engedtek.Reggel tudom vinni a lányomat a suliba, és délután érte is tudok menni.Túlóráznom nem kell. Csak akkor vagyok bajban, ha hirtelen megbetegszik, mert itt nehezen megoldható a helyettesítés. De szerencsére vannak rokonaim, akik hozzám közel laknak, és általában sikerül valakit találni, aki vigyáz rá ilyenkor.Eddig a gyerek miatt semmi probléma nem volt a munkában.
2016. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk apu az "anyu", folyamatos délelőttben dolgozik, minden hétvége szabad.

Én három szakban dolgozok. Nem szívesen túlórázok, de muszáj.

A gyerekek se olyan kicsik már, 8 és 12. De azért érzem, hogy keveset vagyunk együtt.

Jó ideje keresek másik állást, de vagy az se jobb, vagy kevesebb a fizetés. Addig marad ez. :(

2016. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pénzügyi ügyintéző vagyok egy cégnél.

Túlóra akkor van, amikor szabadnapos a férjem, és hazaviszi oviból a fiunkat.

Kötelező túlóra nincs.

Nagyon-nagyon rugalmasak, ha beteg a gyerek, azonnal rohanok, és maradok vele tááppénzen.


NAgyon sok kollégám kisgyerekes, megértő mindenki.

2016. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalunk gyerek mar 12 eves, nejem heti 4 napot dolgozik, 30 oraban van.


Nem volt gond korabban sem a munkahelyen a gyerek miatt.

2016. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mérnökként dolgozom, a férjem is az, csak más területen. Reggel én viszem a gyereket az oviba, délután pedig az megy érte, aki előbb végez. Hol a férjemnek kell túlóráznia, hol nekem, de szerencsére elég jól kezeljük a helyzetet. A rendes munkaidő felé telefonon szoktunk beszélni, hogy melyikünk tud elmenni a lánykáért. Nagyon ritkán van olyan, hogy egyikünk sem, eddig mindig sikerült megoldani.

Előfordul, hogy itthon is dolgoznia kell valamelyikünknek, vagy probléma van és este be kell mennem, megoldjuk.

Keveset vagyunk együtt hárman és sajnos minden próbálkozás ellenére egy második baba sem jön össze, tehát igen. Sajnos érzem a hátrányát a dolgoknak.

A munkahelyemen megértőek, nem volt gondom még a gyerekemből, én más hátrányát érzem.

2016. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!