Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen erzes az ha valakit...

Milyen erzes az ha valakit kirugnak egy munkahelyrol? Nagyon megalazo? Nyilvanosan teszik masok elott?

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem helyzetfüggő. Az enyém megalázó volt, attól függetlenül, hogy nem nyilvánosan történt és nem is az én hibámból.
2016. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ miért rúgnak ki.. piti lopás miatt akkor megalázó.. nevetséges indokkal? akkor nem.
2016. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé az volt, pedig nem a munkatársaim előtt történt. Főleg, hogy meg kellett alázkodnom, könyörögnöm hogy maradhassak.
2016. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sok mindentől függ.

Én igazságtalannak éreztem, dühös voltam és elkeseredett. Velem telefonon közölték, ez is felcseszte az agyamat, hogy még annyi sem volt benne, hogy személyesen mondja meg.

2016. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lenne? Le kell tojni... amihez nincs közöd az onnantól ne is izgasson, a te életed a te szempontodból sokkal fontosabb mint az hogy akik ott maradnak mit gondolnak. Ébresztő! Ez a való élet ahol te számítasz legjobban önmagadnak az meg hogy ki mit gondol azzal ne foglalkozz. Épp elég bajod van emiatt. Keresel másikat és kész. A munkahely fontos, de nem a legfontosabb az életben ezt örökre jegyezd meg!!! Akkor másképp értékeled majd azt is ha előfordul hogy kirúgnak vagy ha te magad mondasz fel. A munkahely csak eszköz, hogy a társadalomban keletkező anyagi terheidet ki tudd egyenlíteni. Semmi több. Tehát ne csinálj érzelmi kérdést belőle, hogy akárhogyis de munkahelyet váltasz vagy megválsz tőle. Ez ennyi, nem érdemel többet ne is gondolj rá akármi történt is. Ha olyan a dolog akkor meg levonod a tanulságot és máskor ügyesebben csinálod. Ennyi. Legyen szép napod !
2016. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!