Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek bírni fogom?

Szerintetek bírni fogom?

Figyelt kérdés

Nem hittem volna, hogy az első munkahelyemen ilyen munkarenddel fogok kezdeni:


3 nap 06:00-18:00-ig 2 nap pihenő, majd megint 3 nap 18:00-06:00-ig



Jól fizető hely lenne, de engem a hideg kiráz a gondolattól, hogy lényegében egész nap a munkahelyemen kell lennem.


2016. okt. 19. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ember dolgozik így, neked kell tudnod,nem másoknak,hogy mire vagy képes, mennyit bírsz. Gondolom nem 12 órán keresztül kell földet lapátolnod, vagy téglát hordanod (ilyen is van).
2016. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
miért, az jobb, ha bemész 9-10 órára, azaz a nap 3/4ére.. nem!
2016. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Crisopher ***** válasza:

Itt két dolog lehet megterhelő: a nagyon korai munkakezdés, illetve a 12 órás munka, valamint az éjszakázás. Ezt neked kell tudni, hogy mennyire bírsz korán felkelni, bizony ehhez lakóhelytől függően hajnali 4-5 óra felé már kelni kell (nyilván ez függ attól, milyen gyorsan készülsz el, és mennyit kell utaznod). Azt is neked kell tudni, hogy mennyire bírod éjszakánként a megterhelést, a munkát. És hogy 12 órát egyhúzomban le tudsz-e dolgozni.

Mi nem ismerjük a te képességeidet.

Amit objektív módon ki lehet számolni, az a munkaidő. Vagyis hogy mennyi munkaórád van mondjuk 4 hét alatt. Először számoljuk ki 8 órás munkaidővel úgy, hogy hétköznap dolgozol és hétvégén pihensz (ez a normál munkarend). Ugye így 28 napunk van, amiből 20-at dolgozik le. Ez 20*8=160 munkaóra. A te esetedben 28 nap alatt: 18 napot dolgozol, 10-et pihensz. Tehát 18*12=216 órát dolgozol le 4 hét alatt.

Szubjektíven meg csak annyit tudok mondani, én nem vállalnám.

2016. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy mit kell csinálni? Pl ügyelet és közben lehet netezni, aludni, filmet nézni? vagy agyilag és szellemileg ott kell lenni és számlázni kell?


na meg persze mi az a "jó fizető hely" nettó 150 az f*s, és nem jó fizetés.

2016. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én így dolgoztam 2 évig, és még csak nem is a saját városomba. Reggel 3-kor kelés, este 8-ra értem haza. Ki lehet bírni, de tény, hogy nem ilyen helyről mennek az emberek nyugdíjba.
2016. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Erről beszélek lényegében aludni járnék haza.
2016. okt. 19. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
3 nap kibírható egyben, főleg, ha nincs messze a munkahely, de igaz embere válogatja.
2016. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen jól pihend ki magad otthon! Táplálkozz egészségese, hogy bírjad. Minden mást hagyj a szabadnapodra. Nem kell félned a munkától, hamarabb elmegy az idő, mint gondolnád.
2016. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!