Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Interjú/Állás- Ez intő jel...

Interjú/Állás- Ez intő jel lehet vagy ebben nincs semmi?

Figyelt kérdés

Egy iskola ( általános és gimi) lenne.

Irodai munka, és itt is kérdezték mikor tudnék kezdeni.

Mondtam, hogy bármikor. A mielőbbi általában a következő hétfőt szokta jelenteni, és bár itt is több jelentkező volt, másnap reggel hívtak, hogy engem választanának, és hogy ha már ma( csütörtök)lehetne kezdeni..


Ez nekem csak azért furcsa, mert nem akarok megint sz.ar helybe belefutni, ahonnan menekülnek pl. ezért óvatos vagyok már.

Nem létszükséglet, így nem muszáj ezt elvállalnom, nekem tényleg fontos, hogy normális légkörű legyen.

Vagy ez ne vegyem rossz jelnek?



2016. okt. 20. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Suliidőszak van, kell nekik az ember. Óvatosan, de adj egy esélyt a helynek. Próbaidő alatt te is felmondhastz, indoklás nélkül, ha nem tetszik a hely.
2016. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most kezdődött a tanév, rengeteg az adminisztráció, nem akarnak időt vesztegetni.

Próbaidő alatta még mindig felmondhatsz.

2016. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sokszor mentem így- no problem

otthon nem tudod meg, milyen a hely, milyen a légkör

menj csak be ma

2016. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nagyon vaciláltam..

De igazatok van, a légkört csak ott fogom meglátni sajnos, hogy valójában milyen. Pedig nekem ez tényleg nagyon fontos szempont a múltbeli dolgok után.. (Most már) a fizunál is fontosabb.


Úgy döntöttem végül, hogy adok neki egy esélyt, remélem pozitívan fogok csalódni, mert vegyes érzéseim voltak vele ( de részben azért is mert még sosem dolgoztam suliban :D és cégben gondolkoztam), na meg a múltbeli történéseknek miatt, mert futottam nemrég bele sajnos rossz helybe. Fizuban viszont korrekt (nem közalkalmazotti), úgyhogy teszek egy próbát.


Köszi a válaszokat!! :)

2016. okt. 20. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi akadálya nincs az azonnali kezdésnek, akkor miért ne? Nekem mondjuk egy nap kell kezdés előtt, mert én váltok (kétféle értelemben is).
2016. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"általában a következő hétfőt szokta jelenteni"


Ezt honnan vetted?

Utána számoltam: az eddigi 12 munkahelyemnek csak harmadában esett hétfőre, kétharmada más napra.


Semmilyen racionális okát nem látom, hogy valakit hétfőn léptessenek be. Ahol dolgozom ott se jellemző.

2016. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!