Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember közli a véleményét...

Ha az ember közli a véleményét a főnökével, az hisztizés?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
A főnökök legnagyobb félelme az ha olyan dolgozóval van dolguk, aki bizony megmondja az igazat, nem csak helyesel és bólogat.
2016. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Fú, ez tényleg nagyon félelmetesen hangzik :)
2016. okt. 21. 13:19
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
ha a fonoke nem kerdezte a velemenyet akkor igen.
2016. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Sok esetben. Ha mondjuk "ezt nem tudom/nem lehet/de minek kell"-lel kezdődik, általában hisztivel fejeződik be. A tróger munka is munka, és általában azért kell, mert valaki kéri, akinek köze van ahhoz, hogy a műveletből pénz legyen.
2016. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tróger munka alatt mit értesz pontosan? Ami igénytelenül van megcsinálva?
2016. okt. 21. 13:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, hanem ami nem fekszik úgy az embernek. Ami lekicsinylő, amit más is csinálhat, tehát a "mér' engem bsztatsz vele" kategória.
2016. okt. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. okt. 21. 14:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen módon, milyen indíttatásból közli.
2016. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még válaszok.


Leírom a konkrét szitut. Irreálisan magas elvárással bíztak meg, amit bevállaltam, mert nem voltam teljesen képben (igen, tudom, itt hibáztam). Miután képbe kerültem (utánajártam másoknál, akik ebben a munkában tapasztaltak) közöltem a főnökséggel, hogy ez így nem ok, de ekkor már panaszkodtak is, hogy keveset teljesítek.


Tehát a sorrend úgy volt, hogy előbb ők panaszkodtak, én utánajártam, majd szóltam.

Mivel nem nagyon akarták megérteni, akkor már részletesen kifejtettem a véleményem, mivel meg vagyok róla győződve, hogy igazam van.


Erre az volt a reakciójuk, hogy mit hisztizek.

2016. okt. 21. 14:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Étteremben dolgoztam. Amikor egyszer a főnököm embertelen mennyiségű munkaórában akart dolgoztatni embertelen mennyiségű tennivalóval szinte semmi pihenéssel, közöltem vele, hogy ez nem tesz jót se pszichésen, se testileg, akár balesetveszélyes is lehet. A válasza az volt, hogy senki másnak nem probléma rajtam kívül. Abból pedig a vége fele már rendesen balhéink voltak, hogy nem volt képes előre közölni az esküvők és egyéb extra partik dátumát, hanem beérkezéskor bökte oda, hogy "Ma este nagyon forgalmas, mert lagzi van. Bent kell maradni 3-4 órával tovább." Amikor ezt szóvá tettem, a válasz erre is az volt, hogy mindenki más meg tudja érteni rajtam kívül. (Ez igazából azt takarta nyilván, hogy "Mindenki más csicskul nekem. Te miért nem vagy hajlandó?") Meg ugye avval jött, hogy ez nem iroda, itt nem kilenctől ötig dolgozom.
2016. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!