Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van úgy a Facebookkal,...

Más is van úgy a Facebookkal, hogy nem szívesen jelöli be a kollégáit?

Figyelt kérdés

Régen sokkal többet Facebookoztam, sokkal több képet töltöttem fel magamról és az "életemről", de mára már szinte semmit nem töltök fel, csak a régi képek vannak az adatlapomon. Profilképet is kb. 1 - 1,5 éve váltottam, tehát már nem érdekel a Facebook, csak azért megyek fel, hogy a szokásos cikkeket elolvassam, vagy chateljek pár ismerőssel.


1-2 közvetlen kollégát bejelöltem (1 éve dolgozom a munkahelyemen), páran azért be is jelöltek, azt természetesen elfogadtam, de annyira nyomasztónak találnám ha mindenkit bejelölnék :D Pedig a többiek szinte mindenkivel ismerősek már, a főnökkel is. Vele pedig abszolút nem tudom elképzelni, hogy ott ismerősek legyünk.


A kérdés csak azért íródott, mert látom, hogy a többiek lájkolgatnak egymásnak, stb., és úgy érzem, hogy kimaradok valamiből, amibe lehet, hogy bele sem szeretnék tartozni.


Vagy csak én hülyültem már meg teljesen? :-)


20/L


2016. okt. 23. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam embereket jelölni, engem úgy jelölnek be. (vagy csak nagyon ritkán) De engem nem szokott zavarni, ha esetleg kolléga az illető. Főleg, ha jóban is vagyok vele, akkor miért ne :D
2016. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közvetlen kollégákat be szoktam jelölni, de az olyanokat, akivel még csak munka kapcsán sem beszéltünk soha a "szia jó reggelt" vagy az étkezőben a " jó étvágyat kívánok"-on kívül egy szót sem, azt nem szoktam bejelölni/nem fogadom el a jelölését.
2016. okt. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szándékosan nem jelöltem be egyet se. Mivel akkor jelenne meg a profilom nekik lehetséges ismerősnek, ha volna közös ismerősünk, ezt kivétel nélkül betartom. Volt, hogy egyikük bejelölt – vele szóban közöltem miért nem igazolom vissza.

A beosztottjaim részéről nem szeretném, ha kényszernek éreznék a rögzített ismeretséget, a főnökeim magánélete nem érdekel.

Többen ráfáztak, hogy a főnök látta a bejegyzéseiket, amik nem sikerültek diplomatikusra pl. szabadság ki nem adásakor.

2016. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!