Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeden többen végzite...

A munkahelyeden többen végzitek ugyanazt a feladatot?

Figyelt kérdés

Vagy egyedül csak te értesz hozzá?

Mi történik akkor ha hiányzol valami miatt?


2016. szept. 16. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a lényegesebb feladatokat tudja mindenki. Ha hiányzás van, nem okoz fennakadást. Ami meg ráérős munka, azt nem kell mindenkinek tudnia.
2016. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk elég speciális a dolog, mert sokan vagyunk ugyanolyan munkakörben, plusz ebből 3an ugyanazzal a földrajzi területtel foglalkozunk. Projektjeink vannak - most projektszinten megy a dolog. Az operatív része mindenkinek ugyanaz, de a projektek mások. Vannak könnyebb projektek, amiket egy betanított majom is el tud végezni betanítás nélkül, ha megkapja a tréninganyagokat. De pl. én most viszek egy olyan projektet, hogy behalna a területem, ha most kiesnék, mert annyira speciális. De most át fogunk állni a projektes felosztás helyett regionálisra, és akkor már mindenki megtanul minden projektet.


Most amikor hiányoztam, azt láttam, a legtöbb projektemmel tudtak haladni, de azzal az eggyel nem... de főleg azért, mert kevés a munkaerő, és így is azt a projektet a főnököm csinálta helyettem :D.

2016. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Autószerelő vagyok, úgyhogy akikkel dolgozom, azok tudják ugyanazt amit én, de inkább többet, mert én nemrég jöttem ki a suliból. A hiányzás nem nagyon befolyásolja a többiek munkáját
2016. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ketten-ketten végeznek hasonló munkakört.

Az egyik munkakörnél egész nap dolgozni kell, így pár órátval elcsúsztatva dolgoznak. Az egyikőjük lassan nyugdíjba megy, a másikőjük pedig viszonylag új dolgozó.


A másik munkakörnél van egy tapasztalt kolléga és egy pályakezdo. Sok a munka, egyedül nem győzni. A cél az lenne hogy a kezdő is belejojjon és akkor is helyt álljon, ha a másik pl szabin van.

2016. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lényegében mindannyian ugyanazt csináljuk. Ha valaki szabin van, akkor a többiek dolgoznak helyette. Vannak kisebb munkafolyamatok, amiket csak egy-két ember tud megcsinálni ill. csak nekik van jogosultságuk hozzá. Ha ők hiányoznak, akkor 1-2 nappal el van tolva az a feladat, nem vészes. A munka attól még halad ugyanúgy.
2016. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelen pillanatban a munkaköröm, feladataim egyedül végzem, és nincs is aki tudna helyettesíteni. De ez csak átmeneti. Olyan területen dolgozom,ahol egy-két napig nem lenne gond, ha nem vagyok. Ha hosszabb időre esnék ki, akkor valószínűleg egy nyugdíjast kérnének meg, hogy helyettesítsen.
2016. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!