Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A te munkahelyeden mennyire...

A te munkahelyeden mennyire jellemző, hogy a vezetőség törekszik megtartani a dolgozóit?

Figyelt kérdés
És mit tesznek amiből úgy érzed törekszenek, vagy épp ellenkezőleg.
2016. szept. 6. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én főnökeim állítólag nem szeretnek elküldeni senkit.Ebben van valami, csak olyan taj paraszt, köcsög módon viselkednek sokszor, hogy a normális (szerencsés) dolgozó magától is elmegy, nem is kell küldeni.Előző munkahelyeimen is ez volt a felállás.Önkritika egy szemernyi sincs ezekben a suttyó munkáltatókban!
2016. szept. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azért nem szeretek kirúgni embereket mert papírmunkával jár és sok energia keresni egy másik embert a pozícióra.

De ha valaki nagyon link és sokszori figyelmeztetés ellenére sem képes egy minimális szinten produkálni magát akkor azt kirúgom.

2016. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk jellemző. Volt már olyan is, hogy valakinek segítettek, amikor rossz helyzetbe került. Kapott kamatmentes kölcsönt. Adtak neki plusz munkákat is, hogy legyen miből visszafizetnie.

Velem olyan történt, hogy többlet feladatokat kaptam. Amikor szóltam, hogy ez nincs rendben, hogy több munkám van, de pénzt nem adnak érte, akkor kaptam fizetésemelést.

Szóval elég normálisak.

2016. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem.. inkább betanítanak egy új kollégát, minthogy adnának bruttó 20-25e-es emelést annak aki már 8-10 éve náluk vergődik közel minimálbérért.
2016. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Törekszik. Mindig el is mondja,hogy amit lehet meg fog tenni, hogy ne kelljen senkit elküldeni. Igyekszik időtszakítani a beosztottakra, ha az kell bejön és leül pár percre beszélgetni mindenkivel, akinek valami problémája van, próbál előrelépési lehetőséget biztosítani, az arra vevőknek.
2016. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nálunk jó Magyar szokás szerint a "ha nem tetszik valami, el lehet menni máshova" elv érvényesül. Kb. 1 éve dolgozok itt, azóta több mint 10 ember ment már el, közülük több olyan, akik utánam érkeztek.
2016. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!