Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeden töltött...

A munkahelyeden töltött időnek mekkora részét töltöd ténylegesen tevékeny munkával?

Figyelt kérdés

Mennyi idő megy el egyéb tevékenységekre, mint cseverészés, dohányzás, bambulás, vagy akármi más?


Ezekért a dolgokért szól a főnököd? Vagy a legtöbb főnök belenyugszik, hogy mindenki így csinálja?


2016. szept. 14. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

a volt munkahelyemen a kajámat is munka közben ettem meg.. pedig volt szünetünk.. mégse becsültek meg.


dohányozni, meg bambulni csak a nyalóknak lehet.

2016. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan munkahelyem, ahol reggel egy óra munkám volt, utána sajnos ki kellett ülnöm a munkaidőt 4-ig. Szörnyű unalmas volt. A neten már azt is megnéztem, amit máskor soha.

A mostani munkahelyemen összedolgozás van a munkatársakkal, így akad holt idő is munka közben, míg másra várok.

2016. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Recepción ülök. Csak akkor van munkám, ha valaki idejön hozzám vagy csörög a telefon. Szóval napi 9 órából átlag fél óra a meló. Viszont 8 és fél órát egy helyben ülök minden nap, mert a helyemen kell lennem. Nem dohányzom. Senki nem szól, ha valakivel dumálok vagy netezek... Főnökök csak néha jönnek ki ellenőrizni, mondjuk heti egyszer. Nyugis a meló.
2016. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Recepciós vagyok, semmi dolgom, azon kívül, hogy ülök egy asztal mögött és ha jön valaki, segítek neki eligazodni. De ritkán jön bárki is. Meg néha felveszek pár telefont, vagy átveszek csomagokat. Ennyi. Egész nap olvasgatok, gépezek, elvagyok.
2016. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy az előző is ezt írta. Az asztal mögül én sem mehetek el, max vécére. Én cigizek, szóval nekem ez az egyetlen problémám, hogy nehéz megállni. De mindegy, ennyit kibír az ember.
2016. szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én ebből a szempontból szerencsés vagyok, mert nem liheg a főnök a nyakamba. A lényeg hogy meglegyen a munka mire kell, az időmet én osztom be. Ha épp úgy adódik, akkor akár a munkaidőm felét ellazáskodhatnám. Viszont nem szeretek tétlenkedni, szóval találok magamnak valami tennivalót olyankor is.
2016. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Olvasom a hsz-aitokat, meg is őrülnék, ha nekem ennyi holt időm lenne munka közben. 7-5 órát végig melózok, és boldog vagyok, hogy nincs holtidőm. Hogy miért? Mert nem vagyok az a beszédes, fecsegős, pletyis, stb. A maradék fél órát a kollégáim teszik ki, akik feltartanak. Ezt nem rossz értelemben mondom, de ők sztorisak, meghallgatom, válaszolok és megyek tovább. Nem irodában ülök egész nap, ha így lenne, már régen kiutáltak volna, mert egész nap csöndben lennék. Nem vagyunk egyformák, valaki dumásabb, valaki nem.
2016. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

előző előtti munkahelyen a munkaidő 95%-t munkával töltöttem, a többi pisiszünet volt - főnököm segghülye volt, helyette is dolgoznom kellett


az előző munkahelyen a munkaidőm kb 180-200%-t töltöttem munkával - felmondtam, mielőtt a mentő vitt volna el - szó szerint 6 ember munkáját kellett ellátnom, nyilván nem ment, csak 2-3-é


mostanin kb 60%-t, ha nyugis időszak van, ha kevésbé, akkor 90%-t - de gyakorlatilag én osztom be az időmet, főnököm elégedett az eredményeimmel :), normális a légkör, van fejlődési lehetőség, azt kell mondjam, hogy ha legalább 60%-kal nagyobb ajánlatért gondolkoznék csak a váltáson


mérnök vagyok

2016. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-ból 2,5 óra a tényleges tevékenység, de néha átmegy max. 3,5-be.

Nagy része bambulásra (vagy netezésre) megy el, mert nem cigizek, csacsogok, stb.

Nem szól a főnöknőm, mert egy érdektelen személy. Nagyritkán jön ki az irodájából, így nem értem, hogy mikor megy pl.: WC-re.

2016. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
100% -át munkával töltöm, ráadásul a 8 óra alatt többet dolgozom mint aki 10-11 órákat bent van és kávézással meg dumával tölti az idejét. Talán mondanom se kell hogy váltás előtt állok.
2016. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!