Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha nem akarok...

Mit tegyek ha nem akarok dolgozni nem akarok munkahelyekre jarni?

Figyelt kérdés
el lehet kezdeni szidni de en annyira utalom hogy legszivesebben meghalnek. 8 altalanosal csak gyarba birok menni. jartam iskolaba de az se sult el vmi jol sose voltam okos. megolnem magam szivesen jobb lenne de sajnalom anyamat megiscsak felnevelt. nem tudok mi csinalni ilyenek szulettem es kesz. viszont orokke munkanelkuli se lehetek. hazbol is utallok kimenni nem meg hogy munkahelyre jarjak. elmeleti kerdes egyenlore szerintetek mi tortene ha megiscsak elpusztulnek??? csak fel lehet dolgozni ezt is elobb utobb nem??? F

2016. okt. 30. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Pedig muszáj lesz dolgozni. Tanulj valami hasznosat, hogy jobb esélyed legyen olyan munkát találni, amit szívesebben csinálsz.
2016. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Inkább szedd össze magad. Menj el gyárba, közben pedig nézz ki valami szakmát. Ha nem vagy nagyon okos, akkor seggeld végig. Ha akarod, menni fog.
2016. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Választasz egyet az otthoni megélhetési források közül.

Például az én nagyapám még az 50-es évek államosítása előtt otthon dolgozott a saját parasztgazdaságában és 7 gyereket felnevelt. A szüleimnek is volt egy háztáji gazdasága de elmondásuk szerint a TSZ nem hiányzott nekik, csak nyűg volt. Egy ideig én is a szüleim gazdaságában dolgoztam és az volt életem legszebb időszaka. Nem lehet idegen munkahelyhez hasonlítani. Lehet önellátóként is csinálni, de lehet úgy is hogy adsz el valamit (tüzifa termeléstől kezdve az élelemig bármit lehet).

2016. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Anyád nem tudná feldolgozni. Meghalt a testvérem, tudom, hogy miről beszélek.

Egyszer csak el kell menned dolgozni, mert valamiből meg kell élni. Minden kezdet nehéz. Ha elkezdesz dolgozni és már meglesz a napi rutinod, könnyebb lesz.

2016. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
csövesként is lehet tengődni.. bár az nem egy szép élet.. és akkor is kell dolgoznod, hogy kajád legyen.
2016. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Próbáltad? Nem.


Nem,olyan szar, mint képzeled. A test olyan, mint a dinamó, ha nem használod nem melegszik fel. Nehéz lesz, te meg kedvetlen.


Az öngyilkos hajlamosoknak az üzenem, hogy a legnagyobb öngyilkosság közmunka, 8 óra, havi 52 ezerért.


De még mindig jobb, mint nyakig állni a sz#rban.

2016. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy szulo sosem tudja feldolgozni a gyermeke halalat, mert nem termeszetes. Senkivel sem szabadna megtortennie ennek.
2016. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz dolgozni, nem akarsz munkahelyre járni, akkor találnod kell valami más módot arra, hogy pénzt keress és megélj.
2016. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól értem házban laktok, vagyis gondolom, hogy van kertetek. Az már egy jó kiindulási alap. Nem tudom, hogy értesz-e valamicskét az állattenyésztéshez és a növénytermesztéshez, de ha nem, bármikor el lehet kezdeni.

Nekem van munkahelyem, de még emellett is tudom gondozni a minigazdaságunkat.

8 tyúkom van (tojóhibridek), minden nap 6-8 tojás van tőlük. Van egy csomó paradicsom, paprika stb. tövem, erről van egész nyáron zöldség+ befőzni való. A palántákat magam nevelem előző évben szedett magokból. Nem egy nagy dolog ez, de mégis sokan kérnek tőlem tojást, zöldséget, palántát.

Ezekhez a dolgokhoz nem kell sok anyagi ráfordítás. De ha ügyes vagy, lehet belőle pénzed, de legalábbis nem halsz éhen.

Ezen kívül pedig néha vállalhatsz alkalmi munkát. Egyszer-egyszer azt is ki lehet bírni.

Ha ilyesmihez van

2016. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző voltam.

Szóval ha ilyesmihez van kedved.

2016. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!