Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik munkahelyet válasszam?

Melyik munkahelyet válasszam?

Figyelt kérdés

Van 2 közül választék, pc mániákus vagyok:

1.) Informatikus 125-140000Ft:

Nyugis munka, notebook előtt. Sokat segített a főnök még ha munkanélküli is voltam, mindig volt alkalmi pénzek.


2.) Marketinges 200-230000Ft:

Akinek készítettem weboldalt és reklámot, SEO, és a főnöknőnek annyira megtetszettem hogy felkínálta ezt a lehetőséget.

De sosem foglalkoztam marketinggel, és mondtam neki hogy félek hogy csalódik bennem és nagy a roham is náluk, nem megszokott. Azt mondta 28 vagyok, betanulok biztosan...

--------------

Ki mit választana, és miért?


2016. nov. 3. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos, hogy az 1-est.

Még, ha kevesebb pénzért is, de normális a főnök ami nagyon sokat számít, a másodiknál inkább csak rá akarnak beszélni "Á, fiacskám biztos jó leszel oda".


Az elsőhöz értenél is, és néha esnek le plusz mellékesek.


A marketing (engem legalábbis) pedig teljesen hidegen hagy.

2016. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
ha informatikus vagy, akkor mindkettő fizetés elég alacsony. ha 28 éves vagy, mindenképp olyat válassz, ahol tanulhatsz valami ÚJAT. szerintem nem csak ez a 2 munkahely van. Hogyha informatikus vagy, akkor ne menj el marketingesnek, mert nincs értelme. Keress egy olyan informatikai munkát, ahol tisztességesen keresel, és tanulhatsz valamit. Mert nagyon le fogsz maradni, ha oda vagy pókhálózódva a kis nyugis munkádhoz havi százért.
2016. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Egyertelmu hogy az elsot. Hamar elmegy az idod ha azt csinalod amit szeretsz es jobban tudsz fejlodni mert erdekel. Par ev mulva lehet tobbet keresel vele mint a marketinges munkaval, plusz a fonokod is normalis.
2016. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

28 vagy válaszd a kihívással teli munkát. Ráérsz még a "nyugdíjas" tempóra.

Én legalábbis ezt tenném ;)

(továbbá ha tényleg annyira jófej az előző főnök, ha nem is jön be a több fizetéses verzió és ott hagyod, akkor még mindig választhatod ezt szerintem előbb vagy utóbb)

2016. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig azt, ahol több a pénz.
2016. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez most jó :) A fele így, a fele úgy... :) Még valaki esetleg?
2016. nov. 4. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Az informatika mint szakterület sokkal nagyobb potenciált rejt, de ha csak ez a kettő van, akkor inkább a másodikat. Több a pénz sokkal és nem egy tesze-tosza munka mint a másik. Ha nem jön be, akkor is felmondhatsz még utólag.
2016. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te most komolyan ennyi információból nem tudod eldönteni? Elég sokan válaszoltak, mi kellene még??

Kicsit életképtelen csóka vagy.

2016. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem is csodálkozom miert van neked 37% :)
2016. nov. 5. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!