Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vagyok ilyen gyenge?...

Miért vagyok ilyen gyenge? Képtelen vagyok felmondani.

Figyelt kérdés
Kiszeretnék lépni azonban mikor bemegyek a melóba és ott vannak a jófej kollegák egyből arra gondolok, hogy jaj lehet nem is kéne kilépni. Utána meg megint bűntudatom van hogy gyenge vagyok mert amúgy kiakarok. Nektek volt hasonló? Félek a konfliktustól. Hogyan küzdjem le?
2016. nov. 8. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen volt ki is leptem abbol a szar melobol es jol tettem mivel az uj jobban fizet es a kollegak is jofejek ugyh nem bantam meg ...
2016. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a fő gond/ok hiányosság ? A csoport akkor számít ha sok más is van ami neked jó , sok pénz kényelmes meló . Ezeket mérlegeld ha sok van és kevés tré dolog akkor maradj . Genyó főnökség alja fizu csak a meló ne tartson vissza és az se ha lelkileg zsarolnak . A kollégák simán elmennek ha adódik kedvezőbb buli .
2016. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Félsz a változástól, ahogy sokan mások is. Ugyanezzel küzdöttem pár hónapja, majd felmondtam. Jól tettem, megkönnyebbültem és a lelkemnem is jót tett. Most a párom van ugyanebben a helyzetben és ugyanúgy küszködik a gondolattal, ahogy te is. Pedig van olyan helyzet, amikor lépni kell. Határozd el magad és tartsd magad hozzá. Iszonyatosan nagy erőfeszítésbe kerül, de épülni fog a jellemed, ha megléped!
2016. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!