Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Telefonon felmondani?

Telefonon felmondani?

Figyelt kérdés

3 hete vagyok egy munkahelyen,hostesskednem kell. Igazából nagyon tetszik, a kollégák is jófejek, szívesen jártam, de nagyon sok időt elvesz az életemből. Reggel fél9re kell menni, 11re vagyunk kint a helyszínen, és általában este 9re érek haza(állásinterjún azt mondták 6-7re hazaérek). Ez heti négyszer elég húzós, főleg úgy,hogy általában másnap reggel suliba is megyek, vagy épp suli helyett megyek. Már 2 hete otthon sem voltam, mert dolgoznom kell hétvégén.


PLusz az egyik főnöknek a barátnője azt hiszi övé a cég, tegnap is egész nap ugráltatott, és felhívta a barátját,hogy én nem dolgozok megfelelően, ő meg lecseszett, aztán nem mehettem haza addig, amíg az elvárt eredményt meg nem csinálom.

Ma reggel pedig megint mentem volna dolgozni, de a telefonom teljesen tönkrement, kikapcsolt, reggel nem ébresztett, aztán bekapcsoltam, akkor hívni lehetett már, de lefagyott a képernyő és nem bírtam felvenni a hívásokat.

A csaj már hívott reggel, meg írt fb-on is,hogy hol vagyok. Délben tudtam lakótársamtól gépet kérni, írtam egyből a csajnak,hogy ne haragudjon, ez meg az történt.. ő meg egyből írt,hogy ne hazudjak, mert kicsöngött a telefonom, mit képzelek, ez egy munkahely, és holnap várnak( nem vagyok beosztva).


Na ez volt az a pont,hogy úgy döntöttem, nekem nem fogja senki megmondani,hogy mit csináljak és nem fogják beosztani az időmet. Tényleg tetszik ez a munka, meg a légkör, a fizetés is nagyon szuper, de nem éri meg, hogy semmi életem ne legyen, és haza se tudjak menni, csak havonta egyszer.


Szerintetek gáz lenne, ha felhívnám a másik főnököt telefonon,akivel jóban vagyok, hogy bocsi, de nem megyek többet? (Persze értelmesen megfogalmazva)

Mert igazából őt csak telefonon lehet elérni, alig van itthon, és csak 2-3 hetet dolgoztam itt, szóval szerintem nem kell olyan nagy felhajtás, be sem voltam jelentve.


2016. nov. 10. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha be Sem voltál jelentve akkor elvileg nem simän nem mész aztán kész.

Más kérdés a főnökkel aki normális Volt, közölheted normális hangnemben hogy ezéert és ezért nem mész.


Meg ha fizuval tartoznak még, felejtsd el hogy ki fogják fizetni.

2016. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen,ezért szeretnék a normális főnökkel beszélni, hogy elmondjam, hogy semmi baj nem volt vele, meg a munkával, csak egyszerűen nem fér bele az időmbe.


Szerencsére nem tartoznak, mert napi fizu volt :)

2016. nov. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!