Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendben van az, hogy ezért...

Rendben van az, hogy ezért akarnak nekem fel mondani?

Figyelt kérdés
22éves lány vagyok.3hónapja kezdtem el dolgozni az Iskolában kisegitő tanárnőként.Hozzá teszem,hogy még semmit nem irtam alá,és még fizetést sem kaptam,mindig halaszgatják,ugyanigy a munka társnőmnek is ,tegnap viszont kellett volna,hogy fizesenek.Tegnap bejött a főnök helyetes és azt mondta,hogy a főnök elakar minket küldeni,azért ,mert mi járunk szórakozni,és a tanárnőknek nincs helye a városban ,sem a környéken sem messzebb,mi ,ha itt dolgozunk nem mehetunk sem kávézóba sem szorakozni pont igy lett mondva,plusz még amikor elkezdtem dolgozni,akkor volt egy eset,hogy elmentünk egy italra az egyik kávézoba ott verekedés történt,voltunk ki halgatáson szemtanuk ként ,és most ezt is fel hozzák,hogy ez sem nincs rednben ,hogy mi verekszünk,pedig mi nem is verekedtunk,de ők ránk akarják tenni,hogy igen ,álitolag egy rendőr szolt nekik épp tegnap,hogy mi verekedtunk,én mondtam,hogy számomra ez nagy hülyeség ,mert ilyet a rendorok nem mondthattak,mert nem igaz,de még ha igaz sem lenne ,nem lenne szabad mondaniuk.Szerintem a magán életnek semmi köze a munkához ,egyet értek azzal,hogy oda kell figyelnunk a viselkedésunkre,de az már tulzás ,hogy nem mehetek el a baratnőimjmel egy kvra sem,mert tanár vagyok.Azt is fel hoztak,hogy kivel élek egyutt,az sem mindegy ,azert mert a baratom idősebb nálam,pedig az elejetol kezdve tudták,hogy ki vagyok.Hétfőn bekell mennünk az iskolába beszelni a főnökkel,de ha tényleg felmondanak,ilyen kifogásokkal nem tudom,hogy mit csináljak, 3honapja minden reggel mek dolgozni,eddig nem is fizettek,de mivel nem is irtunk alá semmit,szerintem nem is fognak,nem tudom,hogy járjak el most,nagyon csalódott vagyok,ez a munka számomra sokat jelent,azert is vartam ennyit a fizetésre is.
2016. nov. 11. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtant vagy jogot tanítasz?
2016. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesirás miatt,de nem magyar vagyok,igy tudtam le irni
2016. nov. 11. 11:19
 3/9 anonim ***** válasza:
De Magyarországon tanítasz? Mert én ilyen kisegítő tanárról még az életemben nem hallottam, pedig tanárszakon tanulok. Nem esetleg pedagógiai asszisztens? Egyébként én nem tudok elképzelni olyan iskolát, ahol három hónapig nem fizetnek...
2016. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hónapja dolgozol fizetés nélkül, és neked az a bajod, hogy el akarnak küldeni?


Ha ez igaz, akkor ritka ostoba egy nőszemély lehetsz!

2016. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Remélem ez csak egy troll kérdés. :D

Ilyen ostoba emberek, hogy lehetnek tanárok?

Papír forma szerint, te nem is dolgozol az adott intézménybe, mert nem írtál alá semmilyen szerződést.

Azaz, ha dolgozol is, akkor feketén.

2016. nov. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Ja és érettségim sincs, nem, hogy diplomám. De ez alap, addig meg se mozdulok, még nincs szerződés, ami alapján a munkáltató alkalmaz. :D
2016. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 pontosan! végképp nem dolgozok 3 hónapig ingyen.


Elég naiv nő lehetsz. gondolom a pasid is csak akkor vesz elő, ha ürítenie kell.. aztán a következő alkalomig nem is hallasz felőle. De abba a hitben élsz, hogy őszintén szeret és ő a nagy Ő.

2016. nov. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy ha elküldenek akkor szeretnéd megkapni a ledolgozott 3 hónap után a pénzedet, különben össze versz mindenkit :D viccet félre téve, ha a kérdés nem kamu 3 hónap után minek járnál ingyen dolgozni? Kössél a főnökkel kompromisszumot, vagy fizet vagy nem dolgozol, főleg, hogy még beleszól a dolgaidba. Ami részben jogos, mert egy verekedéshez is lehet asszisztálni meg sebeket kötözni, de legjobb ,ha "menő csaj" helyett tanárlánnyá válsz és nem keveredsz bele
2016. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha rendesen bejelentetten dolgoznál, akkor ilyen indokkal nem rúghatnának ki és simán beperelhetnéd őket. De mivel nincs semmilyen szerződés, így feketén dolgozol nekik, semmit nem tudsz tenni. Sem a kirúgással nem tudsz mit kezdeni, de igazából még a fizetésed sem tudod jogi úton behajtani rajtuk, hogyha ők nem akarnak fizetni.

Legyen ez tanulópénz a számodra, és legközelebb ne dolgozz úgy sehol, hogy nincs egy normális munkaszerződésed róla!

2016. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!