Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti dolgoztok valamit?

Ti dolgoztok valamit?

Figyelt kérdés
Nektek mi a foglalkozásotok? Hány évesek vagytok? Férfi, nő, miért ezt választottátok és mennyit kerestek vele és mióta csináljátok?

2016. nov. 16. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nincs jó szakmám egy összeszerelő üzemben dolgozok nem sok pénzért 160-180 nettó plusz egyéb juttatások. 37. Férfi
2016. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
jelenleg gepesztechnikusnak tanulok,de már igazan szeretnék pénzt keresni és még mindig van hátra egy évem :(
2016. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dolgook ha van mit s nem munkáról beszélek.

Életsegítő vagyok, aktív tanitványaim és felkeresőim is vannak. Mikor foglalatoskodom velük, "dolgozom".

20f.

Mert ez legjobb dolog ami létezik.

Jelenleg semennyit, csak ha valaki kikényzseríti, elfogadjam pénzt amit hála miatt akar adni vagy ha előadásra hívnak vagy ha rendezvényre ahol becsülátkassza van és rám eröltetik.

Tudatosan 14 éves korom óta.

2016. nov. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Red Vixen, te flúgos! :D :D :D Ki hiszi ezt el neked?
2016. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Valakiavilagbol válasza:

Turbogyartas.

5+2munkarend.

3muszak. 150-160ezer

18.Lany

2016. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alkalmi munkában dolgozom reggelente, újságosztó vagyok. Aztán suliba megyek és hétközbe három nap anyumnak segítek a másodállásban késő este.

17/L

2016. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó nem írtad, hogy mennyi a fizetség érte? Munkaidőben ez mit fejez ki az újsághordás?
2016. nov. 30. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Termelés irányító mérnök. 39év/Férfi. A pénz miatt választottam,és mert a mérnöki alapozó tantárgyakból voltam jó. Havi nettó 580-680e között keresek. 15 éve csinálom.
2016. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!