Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit dolgoztok, hány évesek...

Ti mit dolgoztok, hány évesek vagytok, és szeretitek -e?

Figyelt kérdés

Én egy gyárban dolgozom, de mindenki csak panaszkodik, hogy mennyire utál itt lenni, mennyire nem szereti, meg majd hogy hogyan fog elhúzni innen (amit persze már évek óta csak mondogat).


Tehát ebben a gyárban nem találok itt olyan embert, aki szívesen dolgozik itt, bármilyen beosztásban is legyen. Gondolom a többi gyárban is ez a helyzet.


Nos, a kérdésem az, hogy Ti ha megtudnátok hogy lassan véget ér az életetek, akkor is ugyanezt a munkát végeznétek -e, amit jelenleg?


2016. okt. 29. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyárban dolgozzom. Nem ez az álom munkám.

Ha megtudnám, hogy beteg vagyok sem tudnám az álom munkámat végezzni, mert nincs képesítésem hozzá.

2016. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor elkezdhetnél megszerezni a képesítést hozzá.


Mert ugyebár az ember abban reménykedik, hogy csoda történik, és nem fog élete végéig egy gyárban megrohadni. De a csoda csak akkor fog megtörténni, ha teszel érte, ha beiratkozol oda, ahol az adott képesítést megkapod...

2016. okt. 29. 16:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egy raktárban dolgozok. Rendeléseket készítek össze.

Nem egy álommunka, főleg a rengeteg túlóra miatt de legalább a társaság jó, és a főnökök is normálisak. Ha megtudnám hogy véget ér hamarosan az életem, nyilván egy percet nem töltenék ott addig. Inkább megpróbálnám a maradék időt minél tartalmasabban eltölteni.

2016. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

végre irodai munkán vagyok 3 év raktári meló után. Nem szeretem, de nem is utálom. Elmegy a nap, nem cseszeget senki, nincs túlóra.. mindenki teszi a dolgát, korrektek a munkatársak.. és végre nem azt hallgatom, hogy milyen sz@r a cég, meg, hogy el kell menni innen.


Másodállásban vállalkozásom fut, azzal szeretek foglalkozni.


"Ti ha megtudnátok hogy lassan véget ér az életetek, akkor is ugyanezt a munkát végeznétek -e"


ha vége lenne az életemnek, akkor a hátralévő időben 1 percet se töltenék semmiféle munkával!

2016. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En szociális munkásként dolgozom, szerencsére nem az állami szektorban mert a közalkalmazotti bérböl még éhenhalni sem lehetne. Nekem a munkám a hivatáson. Minden percét élvezem, pedig nagyon sok olyan esetem van ami érzelmileg kimeritö. Sokat túlòrázom, mert sajnos 8 òra nem mindig elég. Emellett pedig onkénteskedem is, angolt tanitok ingyen hatranyos helyetu gyerekeknek, akik mashogy ezt nem engedhetnek meg maguknak. Az már tényleg csak plusz. Bár egy ideig otthon voltam, mert egy kisfiu csoppent az eletunkbe, de alig vartam, hogy visszamenjek dolgozni. Imadok a kisfiammal lenni, de ugy erzem en sokkal tobb vagyok annal, hogy csak otthon uljek. Szerencsere a parom cegenel van egy bolcsode/napkozi, szoval hamar sikerult 1 eves koraban visszamennem dolgozni. Sokkal farasztobb igy, a gyerek mellett de sikeresebbnek erzem magam, es ez kell az onerzetemnek. 26N
2016. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyárban dolgozok műszakvezetőként 40 évesen. Utálom, főleg a beosztottak miatt.
2016. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit, 19 és szeretem.

Remélem hasznos voltam :D

2016. okt. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!