Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha mindenhol...

Mit csináljak, ha mindenhol rosszul végzem a munkám?

Figyelt kérdés
Már a második munkahelyemről küldenek el azzal, hogy rosszul végzem a munkám. Vagyis az első munkahelyemről nem küldtek el, csak nyíltan és burkoltan is kifejezték, hogy rosszul végzem a munkám, és hogy így nem lesz hosszú jövőm a cégnél. Végül én mondtam fel. A következő munkahelyemről egy pár hete küldtek el egy év után, mert állítólag nem tudok együttműködni a kollégákkal, szétszórt vagyok, figyelmetlen, és fontos dolgokat is elfelejtek. Az a szomorú, hogy ez sajnos mind igaz. Pedig mindig annyira igyekszem, de képtelen vagyok bármit normálisan megcsinálni. Összekeverem a munkafolyamatokat, gyakran kifelejtek ezt-azt, ami csak akkor tűnik fel, ha más emlékeztet rá. Nem merek döntéseket hozni, ezért a kollégáimat zaklatom minden kis apró dologgal, ezért általában mindenkit idegesítek egy idő után. Mi lesz velem, ha semmilyen munkát nem tudok normálisan elvégezni? És ezek csak sima, "egyszerű" irodai/adminisztrációs munkák voltak, mégse boldogultam velük. Mit csináljak? Nagyon el vagyok keseredve! Milyen munkát ajánlanátok annak, aki semmihez sem ért?

2016. nov. 16. 23:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudom, nagyon régi a kérdés, de mi lett veled kérdező?

Hasonló helyzetben vagyok, de én tudom az okát (sziszlexia-diszgráfia-diszalkulia). Bármennyire igyekszem, képtelen vagyok lépést tartani a többiekkel, és az angol nylvet se tudom elsajátítani rendesen. Van ugyan diplomám, de semmire se megyek vele, met kinek kell olyan munkaerő aki egy pár soros emailt se tud nomálisan megírni (vagy ha igen 3x annyi ideig tökölök rajta mint más). A problémából fakadóan kézügyessgégem se tul jó, összekeverem a job-bal kezem nem tudom mebecsülni a távolságokat ezért gyakran mellérakok-öntök dolgokat...Úgy vagyok mint te, szivesen felvesznek mert nem vgyok buta, és talprasesttnek tünök, de amint ezek kiderülnek vagy elküldenek, vagy magamtól megyek el mert kiutálnak :(

2019. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!