Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért írogat egész nap a...

Miért írogat egész nap a leendő főnököm?

Figyelt kérdés

Először általános dolgokról aztán meg már a kapcsolatokról stb.

Nyilván nem csinálhatom, hogy nem írok vissza.

23eves vagyok és nk, ő 56 férfi


2016. nov. 17. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilván meg csinálhatod... Ha nem akarsz semmit sem írni, rendezd le 2-3 szavas sablonos válaszokkal. Csak megunja. Vagy ugye mivel leendő főnök, lehet fel sem vesz, ha kiderül, hogy nem leszel a szeretője... Én erre tippelek.
2016. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem el se fogadd az állást. Képzeld el, hogy milyen lesz ez egész nap mellette....
2016. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Már felvett, de csak két hét múlva kezdek.

Lehet csak apaskodik, nem? Vagy ne legyek naiv?

2016. nov. 17. 16:29
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél naiv, jól mondod. Nem kell a legrosszabbat feltételezni, de nem árt résen lenni.

Aláírtál vele szerződést?


Szerintem nyugodtan jelentsd ki neki kerek perec, hogy te nem gondolod, hogy ez szorosan kapcsolódik a munkához. Akár rá is kérdezhetsz, hogy mit vár tőled, végülis neki is az a jobb ha ezt időben tisztázzátok, neked meg pláne.

2016. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De, nyugodtan ne válaszolj neki. Le lehet tiltani, hogy ne lássa ha fent vagy, plusz ne ugorjon fel ablak, ha ír neked. Ha nagyon zavarná később, akkor mondd azt, hogy nem értél rá mert épp a radiátort borotváltad... vagy inkább valami jobb kifogást találj ki :D
2016. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ma is folytatja..
2016. nov. 18. 10:33
 7/13 anonim ***** válasza:
vond kérdőre
2016. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt itt hasonló kérdés, még nyáron kérdezte ugyanezt egy lány..

Nagyon kellett volna neki a munka, és hasonló üzenetekkel bombázta még este is a drága leendő főnöke.

A lány végül inkább visszamondta a munkát.


Ha nem bírja a gyomrod, és nem szeretnéd az aberrált vén sza.r kóstolgatását és hatalma fitogtatását tűrni, továbbá nem szeretnéd, hogy a visszautasítás miatt majd te legyél megszivatva, amiért nemet mondtál neki, lehet jobban jársz ha lemondod.


Ugye tudod, hogy normális ember nem ismerkedik ilyen szinten a leendő munkavállalójával és tart privát dolgokról vele csevejt, hiszen nem vagytok még egyáltalán nem hogy baráti, de semmilyen viszonyban sem.

Ne légy naiv.

2016. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne légy naiv. Olyan nincs, hogy apáskodik. Főleg nem egy leendő főnök. A főnök beosztott kapcsolatnak köze sincs az apáskodáshoz. Csak gondolj bele, ez egy öreg férfi aki érzi, hogy hatalma van feletted...

Sajnos azt kell mondanom, hogy semmiképp se menj oda dolgozni, ne ez legyen az első munkahelyed!

2016. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még folytatja? Vagy már leszerelted?
2016. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!