Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok, melyik a...

Mit gondoltok, melyik a legszebb hivatás?

Figyelt kérdés

A kérdés egyszerű, tisztában vagyok azzal hogy a hivatások iránti vonzalom is relatív akár a szépség embereknél.

(Katona, orvos, rendőr, tűzoltó-katasztrófavédő, stb...)



2016. nov. 17. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Mérnök. :D
2016. nov. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ahogy te is irtad- kinek mi :) biztos elcsepelten hangzik, de lehet ugyanolyan szep egy leveltarosi elhivatottsag, mint egy doktori palya.

legszebb szamomra az irok, koltok munkassaga ( nem napjainkban....), ill a legszebb/leghasznosabb is egyben az orvosoke.( mar amelyike)

2016. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Űrhajós :)
2016. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mérlegképes könyvelő.
2016. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inszeminátor.
2016. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5# lol szerintem az állatorvos
2016. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

-Ökológus, mert a Föld és az emberiség megmentője.

-Tanár, mert a jövő nemzedékek formálója.

-Tudós-kutató, mert az emberiség látóhatárát bővíti.

-Művész, mert olyat is észrevesz, amit más nem, és olyat alkot ami korábban nem volt.

2016. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Tanár.
2016. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Parkolóőr.
2016. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Kinek mi. Akiket én becsülök, azok a tűzoltók. Saját életüket kockáztatják sokszor, idegen emberekért, valamint olyan emlékek terheit cipelik sokszor -a munkájuk jellege miatt- amit sokan nem tudnának kezelni (elég csak a megégett emberek látványára, egy autóba szorult, esetleg csonkolt ember látványára, vagy egy bajtárs elvesztésére gondolni). Ezekkel ők bármikor szembesülhetnek, és túl kell rajta lépniük.

Lehet hülyeség, de én taxis vagyok (nem pesten). A becsületes fajta, aki nem húzza le a küpföldit, vidékit, és nem trükközik. Nekem valahol az a célom, hogy próbálom vissza hozni az embetek bizalmát a taxis szakma iránt. Ja és szeretem csinálni.

2017. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!