Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz, ha viszek...

Szerintetek gáz, ha viszek tanulnivalót a munkahelyemre?

Figyelt kérdés
Most először leszek éjszakás a munkahelyemen és azt mondják, hogy néha nagyon unalmas tud lenni (12 órát bent leszek). Arra gondoltam, viszek tanulnivalót aztán addig olvasgatom amíg nincs újabb feladat (van hogy hagynak felügyelni egyedül, akkor kell szólni ha valami gond van). Szerintetek? Eddig csak délelőtt dolgoztam, akkor nem nagyon unatkoztam, de volt hogy mégis és egy ottani valami infos füzetkét olvasgattam, amíg nem volt semmi tennivaló. Azért sem szólt senki.

2016. nov. 21. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Igen gaz, te leszel a legelso aki melo alatt nekiall tanulni...

Most komolyan, miert lenne az?

2016. nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Nekem a főnököm mondta, amikor nem volt nagyon munka, hogy nyugodtan készüljek a vizsgáimra, vigyem be a tételeket (éppen suliba jártam akkor).
2016. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a KRESZ-t szolgálatban tanultam meg. A munkámat elvégeztem, a kamerákat figyeltem, de közben tudtam tanulni is. Nem vot gond belőle, a főnökeim is támogattak benne.
2016. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Inkább jó dolog.

Legalább nem a telefonodat nyomkodod hanem tanulsz.:)

19/L

2016. nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Max nem veszed elő ha annyira sok dolgod lenne mégis.
2016. nov. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!