Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi vitát, tettlegesség...

Munkahelyi vitát, tettlegességet vezetőként hogyan kezelnéd?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt egy pont amikor elég lett az egész munkából, míg csináltuk a munkát, addig mögöttünk "vélhetőleg" rajtunk szórakoztak, kötekedni próbáltak, és ezt valaki úgy engedi meg magának hogy "már" friss műszakvezető a pozíciója alig 2 hónapja. Perceken keresztül játszották ezt, utána levettem a kesztyűt és az arcukba dobva, közöltem hogy senki csicskája nem leszek, itt befejeztem majd eléjük köptem és mentem is az öltözőbe, csak fél mp alatt lepergett előtte mekkora baromságot csináltak, és sietve jött utána, próbálta a kezemet visszatartva vagy a vállamat fogva feltartóztatni, de itt már többen látták is hogy jókorákat lökök rajta és belemászva az arcába vitáztunk, olyanokkal illettem hogy "k****a fajtádat, rohadjatok meg mind"

Ha úgy gondolom akármikor kisétálhatok valahonnan kivéve a börtönt, Ő tudtomra adta hogy nem mehetek ki, és nem is enged el beszéljük meg.


A vége az lett hogy egyedül az öltözőben végiggondolva nem jöttem el, de abban megegyeztem mind a kettővel hogy munkán kívül lesz folytatása ennek később, és nem érdekel hogy családos ember, és korban több nálam. Ha visszahallok valamit összetöröm az arcukat.



Egyébként egy felettesnek, kötelessége a dolgozót visszatartani, lecsillapítani ha bármi előfordul?


2016. nov. 22. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Szep volt töle , hogy miutan kifakadtál, mert " vélhetöen " rajtad szórakoztak , es megengedhetetlen stilusban ugye odamondtál , ö még utanadment es nyugtatott , jóindulatúan , ezzel is mutatva , hogy nem szeretné ha megsertödnél , nem akarta megenni a kenyered , magyarul , még igy sem , hogy durva voltál.

Ha rosszindulatú lett volna , kapva kapott volna az alkalmon h kirúghasson , azaz magasról tett volna rád es felsertödött volna .

Ehelyett utanad ment ...

Es te erre mit lépsz ? Egyre duhödtebben lökdösni is kezded.

Szóval veled nem érdemes kedves lenni , mert te a kedves emberröl azt hiszed h agysérült es azert kedves mert vaj van a sapkáján es dulakodni kell .

De a legtöbb ember ilyen kifinomult mint te

2016. nov. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ezek utan nem rúg ki tenyleg nem normalis ember
2016. nov. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs stílusod ember.köpködsz meg hisztizel?! érthetetlen , hogy miért nem rugott ki rögtön.
2016. nov. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a főnöknek is elég rossz vezetői vagy piszok rossz HResei képességei lehetnek, ha egyáltalán felvettek egy ilyen primitív suttyót, mint a kérdező.
2016. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Szerinted egy multinál, ahol egy délelőttös műszakban vannak legalább 400-an, elvárható hogy mindegyikőjük droid módjára végezze a munkáját, mint aki nem hall semmit?

Nehogy már én legyek a rossz, hogy kiálltam magamért. Hány ember csinálná meg ugyanezt? Jah, egy sem mert többet ér az a fos munkahely ami nem mellesleg olyan munka amiből van még másik 3, csak sokan félnek, és inkább eltűrnek. A Magyar sajátosság egyik fő hibája.

2016. nov. 22. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy ez több szempontból is nézhető és nem tudhatjuk mi állt a dolgok mögött.

Friss a cégnél, vagyis jogosan nem akart túl nagy balhét a hibája ellenére, lehet csak ezért ment utánad.

Vezetőként az ember nem teheti meg, hogy a beosztottjain szórakozzon, vagy ha meg is teszi szigorúan ügyelni kell arra, hogy annak nem csak az illető, de a kollégái se legyenek fültanúi.

Persze kivételt képez a nagyfőnök, mert az gyakorlatilag azt csinál amit akar, de egy műszakvezető kicsi hal a vízben. Őt simán kiteszik egy ilyen balhéért, ha kiderül, hogy jócskán benne volt...


Ezen felül azt jól tetted, hogy tudtára adtad a nem tetszésed, viszont azt nem gondolom, hogy bármilyen problémát is úgy kéne megoldani, hogy "bevered az arcát". Felnőtt emberek vagyunk, tegyük már túl magunkat a sérelmeken és oldjuk meg emberek módjára, ne állatokként viselkedjünk.


Ezen felül igen, elképzelhető, hogy azért ment utánad, mert EMBER és bár megbotlott, nem akart komolyabb feszkót ebből köztetek, mégtán bocsánatot is kért vagy mi.

2016. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!