Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha megtudnád, hogy...

Mit tennél ha megtudnád, hogy a munkahelyeden rögzítik a hívásokat, de erről téged nem tájékoztattak?

Figyelt kérdés

Sem szóban, sem írásban nem szóltak.

Csak véletlenül tudtam meg egy kollégától, aki úgy beszélt erről, mintha én is tudnám.


2016. nov. 22. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, olyan környezetben dolgozom, ahol az lenne a furcsa, ha nem rögzítenék. Bár nálunk nem mondták a mostani helyemen (az előzőnél igen), de biztosan rögzítik itt is. Nyilván nem folytatok céges telefonról magánbeszélgetéseket ill. nem beszélek bunkón egy ügyféllel/kollégával sem, így nincs mitől tartanom, nem zavar.
2016. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is rögzítik a vezetékes kimenő hívásokat, nincs ebben semmi meglepő. Mondjuk én is csak hallomásból tudom, de egyébként benne van egy iso-s doksinkban, csak el kellett volna olvasnom... Elképzelhető, hogy nálatok is rögzítve van ez valahol, szimplán csak nem tudsz róla.

Semmi meglepőt nem találok benne, nagyon sok helyen így van ez, figyelni kell arra mit mondasz az ügyfeleknek, partnerekhez, barátnőkkel meg nem céges telefonról kell trécselni.

2016. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
soha nem használnék alapból céges vonalat magánbeszélgetésre,úgyhogy nem érdekelne és félni valóm sem volna.
2016. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sz@rom le. Melóhelyemen senkivel nem beszélek olyan dologról amit szégyellnem kellene vagy magánügy.
2016. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Nálunk a netet és a géphasználatot monitorozták, persze erről szólni "elfelejtettek".

Amennyire tudtam, akadályoztam a dolgot, de nem mindenre volt ráhatásom. Úgy voltam vele, hogy ők látják, mit csinálok, cserébe én meg nem piszkálom az ügyet. Ennyiben is maradt.

2016. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abba hagynám a szexvonalak hivogatasat :D
2016. nov. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt munkahelyemen 2 idiótával figyeltették a telefonokat, kamerákat olvastatták az e-maileket . Az egyik HR-es a másik IT-s volt hivatalosan. Sokat nem értek vele ugyanis kb. 250 embernek volt céges e-mail cime. Amit lehetett letiltottak a netről. Pl. egy új ügyfél oldalát megnéztem 3-szor, másnap már nem láttam , külön kellett kérvényezni a főnökségtől. Szarrágó banda volt, le is léptem.
2016. nov. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Régi munkahelyemen aláírattak velem egy nyilatkozatot, hogy hozzájárulok ehhez.

Én sem szoktam magán célra használni, de azt minimum szóban elvártam volna, hogy közöljék. Itt nincs olyan, hogy nyilvánosan kifüggesztett szabályzat vagy bármi amit el kellett volna olvasnom de nem tettem.

2016. nov. 23. 07:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Mekkora cég?

Csak mert ha bizonyos szabványok szerint működik, akkor kell lennie. Nem nyilvánosan kifüggesztett és az sem egyértelmű, hogy tudsz róla, hogy ilyen van. Nálunk a közvetlen főnökök lehet kérni, az más kérdés, hogy honnan tudjam mit kell kérni, ha nem is tudok arról, hogy létezik valami ilyen!?

2016. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!