Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire fair egy ilyen dolog...

Mennyire fair egy ilyen dolog egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Ahol dolgozom a főnöknek vannak kis kedvencei, akiknek fele olyan nehéz dolgot sem kell csinálniuk, mint nekem, pedig ugyanannyit keresnek.
2016. nov. 27. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez megy. Ékelődj be a kis kedvencek csoportjába, másként nem megy.
2016. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindent megcsinálok, amit mondanak, de mégsem. A főnököm egyszerűen lenéz.
2016. nov. 27. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Az nem mindig célravezető, csak ha olyan az attitűdje, hogy a csicskásokat szereti. Az én főnököm azokat csípi, akik elmennek vele inni. Ezt már neked kell tudni, lehet pont az a gond hogy mindenre ugrasz akármilyen visszakérdezés nélkül.

Van, akinél ki kell mutatnod hogy van tököd, és utána emberszámba vesz.

2016. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Talán csak az a gond hogy az én szüleim nem az adott városnak a krémjébe, a megbecsült emberek közé tartozik, mivel az én szüleim csak szakmunkások.
2016. nov. 27. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném. A kérdésedből és a két hozzászólásodból az jön le, hogy kisebbségi komplexusban szenvedsz, alapvetően negatív és önbizalom hiányos vagy. Nem vállalod fel az esetleges sikertelenségeidet, inkább a körülményeket teszed felelőssé a helyzeted miatt. Ez viszont élőben olyan stílust feltételez, ami számomra sem hiszem, hogy szimpatikus volna. Nem bántásként mondom, változtass a szemléleteden és töröld ki ezt az elképzelést az agyadból, mert nem az a gond hogy a szüleid munkások.

Inkább csak nem ismered a főnöködet. Mit tudsz róla, mivel lehet lekenyerezni? Én mindent tudok az enyémről.

2016. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ismerem a főnökömet, azért állítom ezeket.
2016. nov. 27. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:

#2 ez a baj, hogy mindent megcsinálsz. Én is ilyen voltam, aztán ott találtam magam, hogy 1,5 év után 1 fizetésért vittem 3 főállást megkívánó munkakört, + egy 70 autóból álló flottát igazgattam.


Nem kell mindent megcsinálni.. annyit kell dolgozni amennyi fizetést kapsz. sz@ros 200e-ért nem kell kihajtanod a beled!

2016. nov. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár "szaros" 200 ezret keresnék, de még sajnos 100-at sem keresek. Nem tudom hogy te hol élsz, de biztos nem Magyarországon.
2016. nov. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!