Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz dolog azt kívánni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog azt kívánni, hogy néha a párkapcsolatokban is legyen szabadság, mint a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Néha olyan jó lenne, ha 1-2 hétre egy kapcsolatból is ki lehetne szabadulni, és csak magával foglalkozhatna az ember. Utána újult erővel és kedvvel térhetne vissza az mindenki, mint szabi után a munkába. Tudom ez kivitelezhetetlen, de olyan jó lenne. Ti nem gondoltok néha erre?
2015. dec. 25. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó párkapcsolatban minden pillanatban szabadnak érzed magad, és nincs szükséged ilyesmire.
2015. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szünet kell, hanem magában a kapcsolatban hagyni teret a másiknak. Elengedni barátnőkkel/haverokkal, nem minden percet együtt tölteni. Mi úgy oldjuk meg, hogy havonta van egy hétvége, amit nem töltünk együtt, hanem mindenki a saját barátaival van. Imádjuk egymást, de ez kell
2015. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok. Teljesen normális gondolkodású vagyok.
2015. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami gáz van a kapcsolatoddal, ha ilyeneken gondolkodsz.
2015. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs gond a kapcsolatommal azonkívül hogy állandóan együtt vagyunk. Együtt élünk, egyforma a munkaidőnk, szóval egyszerre kelünk, egyszerre érünk haza, egyszerre vannak a szabadnapjaink. Hétvégén együtt látogatjuk meg valamelyikünk szüleit, vagy a közös barátainkkal találkozunk. Kb havonta egy délutánt töltünk külön, de néha még ennyit sem. Ha felhozom, ő nem érti mi a bajom, neki ez így tökéletes. Nem tudom már, lehet hogy tényleg velem van a baj, de néha ez nekem sok.
2015. dec. 25. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes, havi 1 délután tényleg nem sok, érthető, hogy vágysz a "friss levegőre." Viszont túlzásba sem szabad vinni a szabadságot, de mondjuk 2 hetente egy estére kirúgni a hámból külön-külön még oké.


20/L

2015. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Tipikusan azok ilyenek, akik egykén nőttek fel (persze másoknál is előfordul), mert megszokták és igénylik az egyedüllétet. És ez olyasvalami, amit a testvéresek annyira nem értenek meg (itt is vannak nyilván kivételek). Velem az van pl. amióta elköltöztem a szüleimtől, és egyedül élek egy lakásban, sok ismerősöm szinte sajnál, hogy milyen rossz lehet nekem egyedül, pedig én nagyon élvezem.


Egyrészt tényleg gyakrabban kéne egyedül vagy a barátaiddal töltened egy-egy délutánt, másrészt meg ha tényleg hosszabb időre vágysz így, akkor utazz el valahová egyedül vagy a barátaiddal.

2015. dec. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!