Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Taxit fizetni egy dolgozónak...

Taxit fizetni egy dolgozónak mert elromlott a kocsija? Miért csak kocsival lehet bejárni? Ezek szerint ezek után minden dolgozó tarthatja a markát hogy fizessék neki a taxit?

Figyelt kérdés

Eldobom az agyam. Kolleganő bevonaglik és közli elromlott a kocsija ezért taxival KELLETT jönnie, itt a számla tessék kifizetni neki.

Nézem ez most valami vicc? De nem vicc: kifizették neki.

És itt dobtam el az agyam.

Mi az hogy taxival kellett jönnie? Miért, busz villamos nincs? Bringa nincs?

És egyáltalán: mi az hogy fizessék ki neki? Edzek szerint az összes dolgozó én is akár állhatok és tarthatom a markom hogy fizessék a taxit?


Hát ha az egyiknek jár , akkor jár a többinek is, nem?

Hát aki városon belülről jár és KELL neki a taxi akkor aki más településről jár (mint többen én is) hát akkor annak hatványozottan kell!

Hát már bocsi ha én be tudok jönni vonattal meg busszal vidékről másnak se kéne a valagát taxival vontatni városon belül, de ha azt is teszi az az ő dolga. Mi köze ehhez a cégnek? Kifizetik neki? Mire fel?

Halál komolyan tervezem egyik reggel bemenni és közölni itt a taxiszámlám tessék szépen perkálni. Hát ha az egyiknek jár nekem is jár nem?


2016. nov. 27. 20:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%
Az egyébként már nekem is feltűnt. Rendkívül megszaporodtak a "szemétfőnökös-szemétkollégás" kérdések.
2016. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha végre munkahelyet váltanál, és nem tennél fel minden héten egy tök ugyanilyen kérdést?
2016. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Na én nem taxizom, felhívom valamelyik kollégámat, hogy jöjjön értem! :D

Ez veri-e a biztosítékot sokaknál? Igen. Hogy miért? Nyilván azért, mert én bizonyos értelemben ezt megtehetem, míg más nem.


A közvetlen beosztottjaim munkaidejéért és az általuk használt gépjárművek elszámolásáért én felelek. Céges autóval járok dolgozni, tehát gyakorlatilag 100%-ban térítik az útiköltségem. Totál mindegy, hogy melyik autóba tankolja a cég az útiköltségem, a beosztottjaimnak pedig még felüdülés is, ha egy fél órát ezzel töltenek, nem a tényleges fizikai munkájukkal.


Hozzá tartozik, hogy én olyan szerencsétlen helyen lakom és dolgozom, hogy tömegközlekedéssel nettó egy óra lenne az a 7 km, bicajjal meg életveszély.

2016. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"én olyan szerencsétlen helyen lakom és dolgozom, hogy tömegközlekedéssel nettó egy óra lenne"


Hát bocsi de ezt a szitut se értem!

Hát ki nem szarja le hogy neked mennyi az út???

Most én is álljak le panaszkodni hogy két átszállással 1,5 óra alatt jutok el naponta a munkahelyre?

És? Ki nem szarja le? Egyéni probléma.


Most akkor mi van? Én meg rendeljek limuzint hogy ne 1,5 óra legyen 2 átszállással?

1 óra lenne? ÉS? Kinek mi köze hozzá?

Te problémád.


Rosszul látnám?

2016. nov. 29. 08:35
 15/26 A kérdező kommentje:
Szóval röviden ha neked "jár" a kocsi mert 1 óra lenne-akkor akinek ennek a duplája annak mi jár? Limuzin?
2016. nov. 29. 08:36
 16/26 anonim ***** válasza:

Miért, a limuzin gyorsabb? Hm, minden nap tanul valami újat az ember.


Egyébként, te érthetetlen marha! Feltettél egy kérdést, kaptál rá válaszokat. Akkor mit pattogsz még tovább?

2016. nov. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

" kaptál rá válaszokat."


Mit is?

Azt hogy "gizike" vszínűleg jól szopik emiatt az is jár neki ami ugye nem járna (se neki se másnak).

Gizike ugyanaz itt papíron ami én. Szerződés minden azonos.

És én csak kussoljak mert ha szólok nem gizike jár rosszul (ő érinthetetlen) hanem én.


Kb ez lenne a válasz.

2016. nov. 29. 10:45
 18/26 anonim ***** válasza:

Neked mitől lenne jobb, ha papíron is föléd kerülne? Pláne ha papíron a feletteseddé válna?

Vagy: neked mitől lenne jobb, ha ő nem kapna pluszt ezért vagy azért? Tök mindegy, hogy folyik a nafta a száján, vagy más miatt kapja. Neked miért jobb, ha nem kapja? Azzal te nem leszel több, viszont ezért, amit itt (és nyilván máshol is) emiatt művelsz, kevesebb vagy. De ami lényeg, hogy irigy. Neked kéne a helyébe lenni, neked kéne a pénzt megkapni, az úgy nem járja, hogy az a kis csíra arat le mindent, nem igaz?

Hát járja, nem járja, az élet ilyen. Csak a saját dolgodat nehezíted meg, ha ezzel foglalkozol. Foglalkozz azzal, hogy neked is több legyen.

2016. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

"Neked kéne a helyébe lenni, neked kéne a pénzt megkapni, "


Hát öööö ... a másik fele az oké az eleje nem.


Nem tudom mit tesz azért hogy csókos de lehet azon az áron nem kéne a külön elbánás.

De az is lehet hogy semmit se tesz csak valakinek a valakije.

2016. nov. 29. 11:07
 20/26 anonim ***** válasza:
Nalátod, hát akkor problem solved :)
2016. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!