Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradjak a régi munkahelyemen...

Maradjak a régi munkahelyemen vagy válasszam az újat? Több lent.

Figyelt kérdés

Döntés előtt állok, 2 lehetőségem van:

1. Maradok itthon, a már meglevő biztos és jólkereső munkahelyemen. Jó itthon, kényelmes és egyszerű. Néhány hónap múlva vennék egy kocsit és élném tovább a biztonságos kis életemet, még kényelmesebben... (Uncsi, nem?)


2. Feladni mindezt amit leírtam az első pontban, egy új munka miatt. Külföldre kellene mennem, egyelőre bizonytalan lenne a jövőm, viszont sokkal több lehetőségem lenne fejlődni szakmailag (is), mint itthon.


Melyiket választanátok? Maradjak a biztonságos (de semmi extra) konfortzónámban VAGY kockáztassak eldobva mindent egy jobb jövő reményében?


22/L


2016. nov. 28. 21:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kockáztass. Tudom, hogy ezt akartad hallani, azért írtam.
2016. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha lenne rá lehetőségem egy kis ideig még a mostani helyen maradnék, gyűjteném a pénzt, aztán mennék :)
2016. nov. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja, tőled tényleg azt akartam hallani. Köszi.
2016. nov. 28. 22:05
 4/15 A kérdező kommentje:
#2: Köszi a választ!
2016. nov. 28. 22:06
 5/15 anonim ***** válasza:
azért gondold át még.
2016. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

közmondás:

járt utat járatlanért föl ne adj.

2016. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt csinálom :)
2016. nov. 28. 22:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Mivel ez nem csak anyagi kérdés, hanem érzelmi is (család, barátok, esetleg társ, haza) ebben nem könnyű tanácsot adni.

Tényleg neked kell tudnod, hogy mi fér bele!

2016. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
maradj, ha biztos helyed van itthon. ha rákényszerülsz később is kimehetsz külföldre. én a helyedbe maradnék az uncsiba, most én is azt csinálom. :)
2016. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Figyelj meg és beszélgess olyan ismerősökkel akik 40-50 évesek és ugyanabban a szakmában dolgoznak mint Te és ugyanolyan körülmények között laknak mint Te.


Utána gondold el, hogy 20 év múlva van. 42 éves vagy. Mit mondanál magadnak, ha itthon maradsz? Jól tetted? Tetszene e az, ha olyan lennél mint a környezetedben élők? Vagy az tetszene ami akkor lehetsz, ha kilépsz ebből a környezetből?

2016. nov. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!