Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondtam régi munkahelyemen...

Felmondtam régi munkahelyemen ti visszamennétek oda dolgozni?

Figyelt kérdés
még oktoberben mondtam fel lenne lehetőségem h vissza mennyek ti visszamennétek? akkor voltak vizsgáim és kettőt egyszerre már nemtudtam csinálni és felmondtam ahol 2 évig dolgoztam.volt már vki hasonlo helyzetben ?
2016. máj. 5. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen viszonyban váltatok el.


Nekem is lett volna lehetőségem visszamenni egy volt munkahelyemre (étterem), ahol már nincs ott az az üzletvezető, aki miatt eljöttem. De gyerekkel már nem tudtam vállalni a munkaidőt. Pedig szívesen visszamentem volna. Egy kedves kolléganővel lettem volna, akivel imádtam dolgozni.

2016. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
joviszonyban velem probláma sose volt
2016. máj. 5. 11:43
 3/5 A kérdező kommentje:
csakhogy visszamenni jajjjj olyan " ciki "egyszer eljöttem megint vissza
2016. máj. 5. 11:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Eagle ottawaba mennék vissza !
2016. máj. 5. 11:50
 5/5 anonim válasza:
Nincs abban semmi ciki. Ha jó viszonyban váltatok el és szívesen visszamennél, hát menj!
2016. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!