Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért viselkedik ennyire...

Miért viselkedik ennyire bunkón? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy kollégámmal, néhányszor találkoztunk munkaidőn kívül is. Viszont nem értem, hogy miért viselkedik néha-néha bunkón. Főleg pasiktól kérdezem, hogy mi állhat a bunkóság mögött egy pasinál? Persze tudom, h ezernyi oka lehet, de akkor is.

2016. dec. 1. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hét ennek pont nem sok értelme van. Szerinted ki fogja ezek alapján megmondani neked a választ?

Most konkrétan azt kérdezted, hogy "miért bunkó egy pasi"?

- Valóban ezer oka lehet rá. :D


De hogy ne offolja: Lehet, hogy olyat mondtál, ami nem volt szimpi neki. De a varázsgömb is olykor téved, ezért mondjuk legközelebb célszerű nála rákérdezni.

2016. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*És bocs, hogy lány vagyok, bár férfi-típusúan gondolkodom, ha ez számít. Komolyan, teszten kijött :)
2016. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, h írtál. Őszintén szólva hirtelen felindulásból írtam, mert nála hiába kérdeztem rá, nem kaptam kielégítő választ, és mint tudjuk, a nők sajnos mindig a dolgok mögé gondolnak dolgokat, amiket lehet nem is kellene ;)

Azért ilyenkor irigylem a pasikat, mert tudom, ha az ő agyuk nem így működik :)

2016. dec. 3. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mert nem akar többet tőled :) nő vagyok
2016. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!