Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért viselkedik ilyen bunkón...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen bunkón velem?

Figyelt kérdés
Ha nem találkozok vele akkor meg van sértődve, de ha én szeretnék vele találkozni akkor meg ő nem akar. Ő soha nem tudja előre megmondani hogy mikor találkozzunk, mindig csak hiteget. Van úgy hogy megbeszéljük hogy pl. 7 órakor találkozunk, de mindig olyan 2 órával előtte van pontosan lefixálva, tehát így napközben sosem szólna. Volt olyan hogy azt beszéltük meg hogy lehet találkoznánk, de akkor sem szólt volna, csak este írt hogy neki nincs kedve. Meg olyan is előfordult hogy Facebookon beszéltünk, el se köszönt hogy szia vagy valami. Igaz hogy nem járunk, de attól még tisztelhetne nem? Vagy ha erre sem képes, akkor egyáltalán miért keres? Többször össze is vesztem vele, de különös olyankor tud bókolni.
2016. szept. 11. 22:46
 1/8 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Ha nem jártok akkor könnyen lehet hogy valaki másnak is csapja a szelet de még nem tudja melyikőtökkel akar összejönni.


De ha ennyire nem megy miért nem hagyod a fenébe?

2016. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert mindig reménykedem hogy más lesz.
2016. szept. 11. 22:57
 3/8 A kérdező kommentje:
De attól hogy nem járunk, attól még nem kellene így viselkednie. Vagy mások hogyan jutnak el a járásig?
2016. szept. 11. 22:58
 4/8 anonim ***** válasza:
azért keres, mert jólesik, hogy 2 szót ír neked,de nem több! aki randizni akar,az tudja a helyszínt, a pontos időpontot és lesz is találkozás.
2016. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elettarsa van, aki sz uccso pillanatban kozli gyakran, h megis vele megy...

Az en elettarsam peldaul kiborul, ha megis hirtelen velemegyek...

Haha... Milyen vicces lenne ...

N

2016. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NE reménykedj, nem lesz más.


Azért viselkedik veled ilyen bunkón, mert hagyod neki.

Normális önértékelésű nő kivágta volna, mint a macskát, aztán keressen mást, akit ugráltathat.

Ha első ilyen után közlöd, hogy ne veled szórakozzon, részedről itt befejezted, már régen találtál volna helyette olyan srácot, aki tisztel és értékel.


A randizás időszaka pont arra való, hogy kiismerd a másikat. Neked szemmel láthatóan nem jön be ez a stílus, és csak szenvedsz. Saját magadnak köszönheted!

2016. szept. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én is kivágtam már, de olyankor meg írogat, hogy ne haragudjak rá.
2016. szept. 12. 07:08
 8/8 A kérdező kommentje:
De amúgy tudom hogy én is hibás vagyok, mert ezt hagyom.
2016. szept. 12. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!