Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen új szerződés...

Munkahelyen új szerződés nyomtak le a dolgozók torkán mindenki esküdözött hogy nem írja lá aztán 1 nap és alá volt írva az összes – kinek játsszák az agyukat a dolgozók ilyenkor?

Figyelt kérdés

Új szerződést kaptak a dolgozók, mely sok pontban előnytelenebb mint a régi nem kicsit – fizu alacsonyabb cafeteria nuku stb.

És indul a szokásos duma: én ezt alá nem írom inkább felmondok bíróság nem tűröm és ne írjuk alá fogjunk össze stb stb

Majd a főnök szól: egy nap gondolkodási idő és másnapra ott legyenek aláírva a szerződések. Megy a morgás én alá nem írom stb.

Másnapra az összes szerződés ott van aláírva. Egy se merte megtenni hogy nem írta alá.

Kinek játsszák az agyukat ilyenkor a dolgozók? Egymásnak? De hát egymásról úgyis tudják hogy mindenkinek csak a szája jár! A főnöknek? Annak nem, mert ha az megjelenik olyan csönd lesz egyből mint a kriptában!

De akkor kinek és minek puffognak?


2016. dec. 3. 09:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha valaki megkérdezné hogy velem mi a helyzet?

Nos én voltam kb az egyetlen aki ahogy megkapta a szerződést alá is írta azonnal. Én nem puffogtam a semmire nem sütögettem a lózungokat, tudtam hogy úgyis alá kell írni-vagy el kell búcsúzni a melótól.

2016. dec. 3. 09:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Korán jött a napi kreatív kamukérdésed, de ehhez hasonlót írtál már hónapokkal ezelőtt. Erőltesd meg magad egy kicsit.
2016. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha idejössz, akkor kapsz egy kis kutyakekszet. Nagyon jó pincsije voltál a főnöknek.


Amúgy unalmasak már az idióta kamukérdéseid.

2016. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megint a mocskos főnök kérdező...van egyáltalán neked munkád hogy egész nap ráérsz kamu kérdéseket írni?
2016. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Madárkám ez neked jó?
2016. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!