Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy pár hónap 'munkaszünetet' tartottatok, mert nem volt kedvetek dolgozni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó igen.. Csak aztán a boltban nem fogadták el az érvemet, miszerint nem volt kedvem dolgozni, adjanak ingyen kenyeret.. Szóval át kellett értékelnem a munkakedv fogalmát.
2016. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, de ha beteg vagyok nem megyek dolgozni. Sokan azt mondják, hogy mennek ha megfázott, hasmenése van vagy csak kicsit rosszul van. Na én ebből nem kérek. Egyszer mentem majd hazaköldtek, hogy mit terjesztem a bacikat.

Elmegyek dokihoz, aztán pár napig otthon maradok. Néha már egész jól voltam, de megvártam nem mentem dolgozni csak amikor lejárt a betegszabim.

2016. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen.


bár én tanulok elsődlegesen, munka csak másodrangú dolog volt... aztán kellett a pénz :D

2016. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem engedhetem meg magamnak.

Ha megengedhetném, akkor egész életemre munkaszünetet tartanék, ergo soha nem dolgoznék...

De a jelenlegi helyzetemben még 1 hónapot, sőt 1 hetet sem engedhetnék meg magamnak meló (fizetés) nélkül. :(

2016. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor pánikbeteg lettem utána ahogy hazaköltöztem Pestről fél évig nem dolgoztam, volt félrerakott pénzem és még kaptam 3hóig a munkanélkülit. de volt már olyan, hogy egy hónapig nem is kerestem munkát mert undorodtam az emberektől-agóriafóbiám is van sajna. utólag már kicsit megbántam, mert addig nem volt bevételem, de a lelki egészségem fontosabb volt akkor és ki kellett pihennem magamat a két munka között. akkor jártam tanfolyamra,vagy fejlesztettem az angolom szóval nem csak otthon ücsörögtem, hanem fejlesztettem magam. és az új munkahelyre már összeszedetten tudtam jelentkezni és fel is vettek.
2016. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!