Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek dolgozni olyan...

Mennétek dolgozni olyan helyre ahol idén 9 hónap alatt már 8 ember ült a helyeteken? És mind felmondott?

Figyelt kérdés

Olyan helyre vennének fel (kvalifikált szellemi munka) ahol előttem csak idén már 8 an dolgoztak és mondtak fel. Durván 1 hónapot volt hajlandó ott tölteni 8 elődöm fejenként. Egyiket se elküldték mind maga jött el.

Mivel ez nem épp egy mosogatói munka így felmerül a kérdés mi az oka ennek a nagyon gyors távozásnak, mert biztosan nem ok nélküli ennyi ember esetében.

És vajon ha én odamegyek vajon 1 hónap múlva én is sikítva menekülök majd?

Mert az az ok akkor is ott lesz ha én odamegyek?

(A z ok egyébként állítólag nem a pénz nem a munka hanem a főnök a vezetőség dilettáns és mocskos magatartása)


2016. szept. 27. 08:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem ez egyértelmű jele annak, hogy nincs rendben valami. Ha nagyon kell a pénz, akkor vállald el csak.
2016. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Kideríted az ott dolgozókon keresztül a 8 ember valamelyik nevét és rákérdezel mi volt a gond...
2016. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne jobbnak kinéző opció, akkor megpróbálnám.
2016. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mentem. :) Kitartottam.
2016. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Az igen...

Én olyan helyen dolgozok, ahol 10 év alatt 5-en megfordultak előttem, és bizony látom, hogy nem véletlenül távoztak ilyen hamar. Én már 3 éve bírom, de csak azért, mert kényelmes, hogy közel van, és a társaság nagy része jó fej. De már egyre többet gondolok arra, hogy én is váltsak.

2016. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

" rákérdezel mi volt a gond..."


Már megvolt. Nagyon szűkszavúak de röviden a főnök egy mocsok szemét és inkább eljött az összes mert senki nem akart magából idegroncsot csinálni

De olyan is volt aki eljött mert (az ő megfogalmazása szerint) nem kívánt börtönbe kerülni mert ha maradt volna tuti kivágja az ablakon azt a mocskot (a főnököt)

2016. szept. 27. 08:58
 7/30 A kérdező kommentje:

" Kitartottam."


Ez baromság. Egy munkahely nem háború ahol ki kéne tartani. Ha jó a hely maradni kell ha nem húzni kell.

Kitartani nem kell. Minek kéne. Ez csak egy szar munkahely nem életcél.

2016. szept. 27. 08:59
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon jól megfogalmaztad. Menne a zöld ha lehetne.
2016. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Kérdező

Szerintem te is magadban tudod is a választ hogy ha ennyire sok ember elhagyta ezt az állást 9 hónap alatt annak oka van. Így szerintem a választ is meg tudod adni magadnak hogy nem mennél. (én se )

2016. szept. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet, én voltam a helyedben. A különbség csak annyi, hogy kisivel több időt is bírták az elődök. A pozíció amit be kellett tölteni az a koordinátor és közkapcsolati referens. A cég pedig egy 20 éve fennálló és működő cég, tehát nekik az volna a lényeg, hogy állandó emberekkel dolgozzanak. Amíg betanul valaki az minimum 2 hónap, de igazán jól végezni a munkát kb fél év után lehet.


Hallottam a munkáról és azt is tudtam, hogy volt aki két hetet bírta, volt aki 9 hónapot maradt. De mondjuk minden ilyen "hosszabb" (és már a 9 hónap is annak mondható) időt ülő személy után volt két-három valaki, aki csak heteket maradt.


Bevállaltam, gondoltam nem lehet olyan nagyon rossz. El is árulom a csattanót: egy évet bírtam aztán eljöttem. Rendkívül stresszes munkahely volt, közvetlenül a főnök mellett kellett dolgozni, aki ugyanúgy nehéz természet, mint amit te írtál, és a koordonátori posztból kifolyólag sosem volt szabad percem sem szabad éjszakám. Ha történt valami akkor intézkedni kellett függetlenül attól, hogy vasárnap van, vagy kedd éjszaka.


Szóval aszerint fontold meg a döntésedet, hogy neked mekkora a stressztűrő-képességed, mennyire tudsz kezelni egy nehéz természetű főnököt.

2016. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!