Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek normális ha néha...

Szerintetek normális ha néha stresszelek a jövőm miatt? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Tanulok az egyetemen, és szerintem jól is megy, de mégis rámjön a stressz néha, hogy mire lesz elég ez a munkaerőpiacon. Elvárják mindenhol, hogy legyen min. 1 év munkatapasztalatod, beszélj min. 1 nyelvet anyanyelvi szinten, érts ehhez- ahhoz... És ez különösen igaz arra a pályára, amire én tervezek menni.

A szak mellett sok plusz dolgot is jó lenne tanulnom (programozni szeretnék megtanulni, angolomat fejleszteni), de alig van rá időm mert a suli , ZH-k vizsgák rengeteg időt elvesznek.


Igaz, még csak másodéves vagyok alapszakon, és jól is megy az egyetem, de egyszerűen stresszelek néha, mi van ha nem leszek elég jó? Nem végezhetek olyan munkát, amit szeretek? Akkor kárba megy sok év munkája. Szerintetek hogy "nyugtassam le" magam ilyenkor?



2016. dec. 5. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális
2016. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert ha stresszelsz, akkor megoldja a problémáidat?


stresszből is megkülönböztetünk 2 fajtát. Van ami káros és betegséghez vezet, meg van ami hasznos ami motiváltsághoz vezet. Nem mindegy melyik van jelen nálad és milyen mértékben.

2016. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A második.
2016. dec. 5. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!