Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, ha egy este, vagy...

Normális, ha egy este, vagy egy nap annyit stresszelek görcsöl a gyomrom, hogy akár 4-5 kilót is leadok? 1 nap.

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 11:29
 1/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező, ez nem normális, sürgősen fordulj orvoshoz. Menj el a háziorvosodhoz, majd ő elküld oda ahova kell menned. Lehet szomatikus szorongásod van.
2011. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem egészséges,mielőbb menj orvoshoz!Ebből még ettől is komolyabb problémáid lehetnek!!!Sajnos az egész szervezeted tönkremehet ezzel!Sok sikert,jobbulást!
2011. febr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ez jelentheti azt, hogy az idegi állapotod fizikailag is megjelenik. Erre szerintem kell egy hajlam és ha egyszer előjön, akkor nagy baj is lehet belőle. Jó lenne, ha elmondanád, hogy mennyi ideig tart a fogyás, napokig vagy csak 1-1 nap vagy egyebek... Elmondom, hogy én egy időben másfél hónap alatt 16 kilót fogytam stressz alapon. A végén már járni alig tudtam, mert a stressz miatt semmi sem maradt meg a szervezetemben és nem csak 46 kiló voltam de gyenge is mint a fene. Végigjártam egy csomó vizsgálatot, tükröztek innen-onnan, ha marad ez a fogyás dolog hosszabb ideig akkor begyullad a szervezet és krónikussá válhat. Nagyon veszélyes. Nem tudom neked mikor jött ez elő és mióta tart és meddig...
2011. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát, csak 1-1 alkalomkor jön elő, amikor nagyon stresszes vagyok, de az a baj hogy sokszor nem is tudom miért vagyok

szüleim ugyan ilyenek gondolom örökletes.

2011. febr. 6. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
4-5 kilót egy nap az naon sokakkor kb.:1,5 hét alatt elfogysz!!! menj el orvoshoz!!
2011. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja ezt mi okozza? mert akkor azt sürgősen hagyd abbakivéve ha a suli
2011. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasmenésnél nem evésnél előfordul.. Mit idegeskedsz annyit attól nem lesz megoldva a probléma! Bár a mai világban nem csodálkozom ,hogy stresszesen élsz. Sokan mások köztük én is ha ez vigasztal. Kajálj többet többször vagy valami és ne igyál energiaitalt meg ilyesmit ilyenkor mert az még jobban felgyorsítja az anyagcserédet és fogyni még jobban fogsz tőle. Haverom mikor a barátnője otthagyta 2 hét alatt 12 kilót fogyott. Ne gondolj annyit a problémára. Gondolkodj ne annyit előre ilyenkor. Csak kicsibe,, Kimész inni, elmosod a bögrét, lemész a boltba, stb. Így nem görcsölsz annyit. Ha tudsz valamit tenni hogy jobb legyen tegyél ,ha nem meg úgyse tudsz mit tenni akkor ha megbolondulsz se!
2011. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!