Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten, érettségivel,...

Budapesten, érettségivel, irodai munkával kb mennyit lehet keresni? Tudom hogy sokféle van de csak egy kb. számot szeretnék tudni.

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
En programozóként kerestem nettó 400-at.
2016. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az jó, nekem csak egy érettségim van és nem értek semmi ilyenhez. :D
2016. nov. 12. 09:58
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Betanított munkát fogsz kapni, bárhová is mész.

A munka keménységétől és az életkorodtól függően Nettó 120 - 160 ezer körül számíts.

Ha már öregebb vagy, és kiszolgáltatottabb, azaz nincs esély arra hogy bármikor válts, mert mondjuk kölköd van, meg banki hiteled, akkor kevesebbet fognak adni.


Minél kiszolgáltatottabbnak tűnsz annál jobban kihasználnak, ha meg nagyon felvágsz akkor, fel se vesznek. "Túlképzett" vagy azt mehetsz isten hírével.


Ez ilyen... Megfelelő (eladható) szaktudás, és papír nélkül POFÁRA mennek a fizetések, vagy az "adottságaid" szerint, és hogy mit vállalsz még be a hivatalos munkakörödön kívül..

2016. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%
Ha van szép 58-as karod, gyantázott mellkasod, egy kígyóuborka a gatyádban, és hajlandó vagy a 65 éves főnökasszonyt heti 3x kinyalni, meg hétvégente megdöngetni a wellness-be "csapatépítő tréningen" megkeresheted még a dupláját is annak amit az első írt.
2016. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

3-as, kíváncsi lennék rá, hol lehet megkeresni KEZDŐKÉNT nettó 160-at?

Merthogy gondolom, a kérdező kezdő és nem írt arról sem semmit, hogy beszél-e nyelvet és azt milyen szinten. Ezek azért nem mellékes tényezők...

Szerintem inkább a nettó 100 a reális kezdőként, érettségivel, gyakorlat/tapasztalat nélkül...

2016. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Angol középszinten megy. Még fiatal vagyok és levelezőre fogok egyetemre járni. Amúgy meg lány vagyok, ezért nincs kígyóuborkám :/ :D
2016. nov. 12. 10:12
 7/22 anonim ***** válasza:
21%
Minimálbér.
2016. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

akkor fogsz te 160at keresni érettségivel, ha a legnagyobb haverodé a cég és betesz valami kamu pozícióba.


Amúgy a 120 körül a reális, de inkább alatta. papírtologatásért, amihez nem kell végzettség és akár egy betanított csimpánz is meg tudná csinálni.. nem fognak sokat fizetni.

2016. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
* ez onnan tudom, hogy én is irodai munkát végzek egy multinál, és 113e-et kapok nettóban. Pedig kell hozzá nyelvet is tudni, mivel angol nyelven megy az anyacéggel a levelezés, és van, hogy tőlem is kérnek választ.
2016. nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Én egy nagyvállalatnál dogozom irodában és nettó 145-öt kaptam kezdésnek, de ehhez kellett egy használható nyelvtudás. Mondjuk arról sincs papírom, de interjú előtt felhívtak telefonon, pár percet kellett angolul beszélnem, és megfelelőnek találták. Azóta 182 körül van a nettóm, de túlórákkal, cafetériával inkább olyan 205.

Rajtam kívül elég sokan vannak a cégnél akiknek nincs diplomájuk. 10 éve még nagyon komoly elvárások voltak, de azóta rájöttek szerintem, hogy nem csak a papírt kell nézni. Nyelvvizsgát adnak szinte mindenkinek aki kifizeti, de sokan egy értelmes mondatot nem tudnak elmondani. Meg hiába diplomás valaki, ha én jobban tudom használni az excel-t, jobban átlátom a folyamatokat, minden részletre figyelek amik segítik a hatékonyabb munkavégzést.

2016. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!