Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak hogy ha a...

Mit csináljak hogy ha a főnököm lenéz, és csicskának tart? Szerintetek nem tapintatlanság ha ezt kimutatja?

Figyelt kérdés
A tekintetével megtudna engem ölni, de nem tudom miért, mert rendesen végzem a munkámat, de szerinte semmit nem csinálok, csak ülök. Új ember vagyok, lehet ezért szerinte kevesebbet érek. A rossz munkákat mindig rám sózza, akik meg nyalnak neki, és régebben ott vannak azoknak nem ad nehéz munkát. Sokszor úgy érzem, mint ha azért lennék ott, hogy a kis kedvencei helyett mindent nekem kelljen csinálnom.
2016. dec. 20. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy pont te kapod a könnyű munkát, és még azzal is megkínlódsz. És azért nem kedvel mert még így is másokban látod a hibát.
2016. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem én kapom a könnyű munkát, 52 ezerért meg nem tudok ehhez jó pofát vágni.
2016. dec. 20. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 szövegértelmezés nem nagyon megy.
2016. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

#atlagosvalaszado gondolkodás nem nagyon megy.


Valószínűnek tartom hogy pont egy új ember fogja majd tudni felmérni hogy mi a könnyű munka és mi a nehéz. Meg azt hogy mi számít rendes munkavégzésnek ott és mi nem. A kiskedvencezésből pedig eleve a rosszindulat sugárzik.

2016. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 - lehet nálad nem ez a helyzet, de ha a szokástól eltérően, kivételesen ért ahhoz, amit csinál(ni fog), akkor mindegy, hogy évek óta ott dolgozik, vagy csak ma jött: egy vödör malternek ugyanolyan súlya lesz.
2016. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt is hozzátenném, hogy aki régebb óta van ott, az nem baj, ha késik se, akkor se szólnak neki egy rossz szót sem.
2016. dec. 20. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted. Voltam hasonlóban

Vagy letojod vagy váltasz munkahelyet.

2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én irodában dolgozok és asszisztensként ráadásul egy nagyon aljas főnökasszony mellett/alatt. amiket írsz teljesen átérzem, velem is ezt csinálja a főnököm, teperek dolgozok és ha jót csinálok észre se veszi, ha még többet dolgozok azt se, egyszer hibázok akkor már megnyílik a föld alattam, mert én hibáztam. direkt odaadja azt a munkafeladatot ami nehéz és összetett és utólag tudja mondani, hogy én hibáztam, pedig ő ellenőrzi az én munkámat.. :( erről ennyit.

tanács: vhogy sz-rd le, kell a munka akkor a munkára koncentrál, ne nyalj neki, az ilyen ember azt élvezi ha behódolnak neki, tisztes távolságot meg kell tartani, mert energiavámpírok. ha tudsz vmit tanulj estin mellette és amikor végeztél akkor dobbants egy másik helyre. amíg nem tudsz váltani marad a nyelés-ami nálam 180/105ös vérnyomást csinál..de itt kisvárosban nincs másik munkalehetőség nagyon és sok fele elér a kezük a főnökeimnek. ja szabadidődben próbálj feltöltekezni, család, mozgás állatok, kikapcsolódás bármi amitől jobban leszel ez segít átvészelni a sza-rabb napokat. kitartás!

2016. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as

Ha tényleg a munka miatt 180 a vérnyomásod akkor sürgősen válts munkahelyet. Egészség többet ér bárminél!

2016. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9, feküdtem aztán két napot és kaptam rá vérnyomás csökkentőt. de igazából persze jó lenne váltani, de itt tényleg nincs munka, kihalásos alapon meg egy jó munka vagy protekcióval ami nekem nincs. de azóta egy fokkal a légkör, biztos a kari miatt nem szem-étkedik a főnök :) meglátjuk mi lesz, a pénz kell viszont emiatt meg muszáj maradni.
2016. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!