Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy magának való embernek...

Egy magának való embernek milyen munka lenne jó?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok békésebb és nyugodtabb amikor egymagamban vagyok. Ezért is gondolkozom alkalmi munkakban.Hogy ne kelljen sok időt eltölteni egy emberi közösségben például.

#furcsa #ember #Mentális.bajok
2016. dec. 23. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
temető őr.
2016. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Grafikus,könyvelő,fordító,informatikus,programozó,éjszakai biztonsági őr
2016. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
#2: Informatikai pályán egyedül dolgozni? Jó vicc... Programozónak fel sem vesznek, ha képtelen vagy csapatban dolgozni.
2016. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne feledd, hogy egy állandó közösség nem veszélyes, ha megszoktad, csupán az elejét kell "túlélni". Arra koncentrálj inkább, hogy állandó legyen a közösség, amennyire lehet. Otthon babát varrva nem fogsz tudni megélni.


Esetleg tanulj meg jól programozni, ha van hozzá eszed, azt néha lehet otthonról is csinálni, alkalmi jelleggel.

2016. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van programozó ismerősöm,aki teljesen távmunkában dolgozik.
2016. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pályakezdőként nem olyan könnyű távmunkát találni, továbbá a kapcsolattartás ott is nagyon fontos, ezért általában Skype konferenciákat tartanak. A bejáráshoz képest távolabbi az emberektől ugyan, de a kommunikáció programozóként elkerülhetetlen.
2016. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2016. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Könyvtár, múzeum neked való lehet.
2016. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönm Szépen ,hogy normalisan valaszoltak,.kommenteltek feltrett(koiírt)kérdésemre.


Könyvtari munkaban én is gondolkoztam mar csak felsöoktatasi vegzettseget kernek több helyen ez az alap elvaras a bretölteni kívant pozíciókhoz.


Muzeumban milyen munka jo egy alapfoku,kozepfoku vegzettsegu ember szamaras?!

2016. dec. 25. 12:38
 10/12 A kérdező kommentje:

ÉN egy ilyen borítékolós,címkézéses, munkakra gondolok.

Amik könnyebbek és nem olyan nagyon nehéz munkak.Alkalmi munkaként ezek par naposak vagy maximum 1-2 hétre szólnak csak.

Én ezekben a tav munkakban,otthoni munkakban nem nagyon hiszek ,hogy korrekten kiisfizetnenek a legtöbbjuk csak kamu ,fals,valótlanok nem is letezoek.

2016. dec. 25. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!