Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy magának való embernek...

Egy magának való embernek milyen munka lenne jó?

Figyelt kérdés
Úgy vagyok békésebb és nyugodtabb amikor egymagamban vagyok. Ezért is gondolkozom alkalmi munkakban.Hogy ne kelljen sok időt eltölteni egy emberi közösségben például.

#furcsa #ember #Mentális.bajok
2016. dec. 23. 17:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nemnagyon vannak olyanok, s ha olyan van az se hiszem hogy "álom meló".

Ha tényleg olyat akarsz ahhoz eleinte meg kell dolgozni a nem szolós melókban.


Pl saját üzletet akarok(modern ajándékbolt, nem a megszokott). Párom ellesz elől pénztárosnak én meg nyugodtan alkothatnék hátúl azzal a tudattal "magam ura vagyok s nincs irritáló kollégák, akiknek nincs jobb témájuk mit ültettek a kertbe...meg anyum kínja." Nagyon untatnak a semmilyen átlag ember dolgokkal.

1-2 értelmes kolléga elég, ha kell. S magad választod.


Persze ahány ember annyi elképzelés/ötlet.

2017. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha fizikailag átlagos teherbírású emberről van szó, akkor az erdész, mezőőr, állatgondozó is megfelelő munka lehet, bár ezek nem alkalmi jellegűek. Az alkalmi munkákat jellemzően nem fizetik meg megfelelően.
2017. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!