Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyemen úgy érzem...

A munkahelyemen úgy érzem hogy egy csicska vagyok. Ezért érdemes otthagyni a munkahelyemet?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen úgy érzem, mint ha mások helyett is kellene dolgoznom. Ugyanis azok akik régebb óta ott vannak és a főnök kedvencei, azok alig csinálnak valamit. Meg szerinte semmit sem csinálok egész nap. Én érzem hogy ez így van.
2016. dec. 23. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ha te is úgy érzed, hogy nem csinálsz semmit, akkor jogos a főnök felháborodása. :-D

Az újakat mindig fingatják, ez a másik helyen is így lesz. A nyalizósoknak mindig könnyebb, ez a másik helyen is így lesz. Persze próbálkozni lehet, ha van másik hely, ahova mehetsz.

2016. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp az hogy sokat dolgozom, de a főnök szerint semmit sem csinálok, de ha a kedvencei ülnek, azoknak semmit nem szól. Amúgy már az első pillanattól kezdve utál.
2016. dec. 23. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vulgárisan: vagy nyalsz, vagy szopsz. Ez mindenütt így van, ha nem is azonos mértékben.
2016. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az érdekes, hogy mennyit dolgozol, hanem az, hogy mennyit produkálsz. A végeredmény is több amit csinálsz? És az általad elvégzett munka nehézségi foka is van olyan, mint a többieknek? Gondold át ezeket is.

Ha ezek után is úgy érzed, hogy te többet produkálsz, akkor nézz másik munkahely után, ahol megbecsülnek.

2016. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy érzem hogy többet dolgozom. Ha el kell menni valahova, akkor is csak én menjek, ha valamit csinálni kell is csak én csináljam meg, nincsenek igazságosan elosztva a feladatok.
2016. dec. 23. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!