Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért mert új vagyok nekem...

Azért mert új vagyok nekem többet kellene dolgoznom?

Figyelt kérdés
A főnököm szerint nekem több dolgot el kell látnom, mert a többiek akik régebb óta ott vannak addig ők csinálták azt a sok dolgot.
2016. dec. 27. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy újként bizonyítania kell, tehát többet kell vallalnod. Később leadhatsz belőle.
2016. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos....az újakat jobban szeretik szopatni...szokj hozzá öreg
2016. dec. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen munkahelyet érdemes otthagyni a fenébe, főleg ha mellé még a főnök is egy köcsög. Most azért mert valaki új, attól még nem kellene több munkát rásózniuk.
2016. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van, sőt... Jutiból tavaly megkaptam a két ünnep közötti ügyeletet is, mert én vagyok a kis zöldfülű és így végre mindenki más eltud menni szabadságra. :D

Szerencsére ez csak a "beavatás" volt, azóta normalizálódott a helyzet. Mindenkinek megvan a maga feladata, nem a főnök osztja, viszont így nagyon nincs apelláta sem. Ha nincs kész bezony számon kérnek és egyértelmű kit kérnek számon.

2016. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!