Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel foglaljam el magam?...

Mivel foglaljam el magam? Depressziós vagyok, szedek gyógyszert, próbáltam többet is. Semmi nem érdekel, nem szórakoztat, nem köt le, a legrosszabbul akkor érzem magam, ha nem kell dolgoznom.

Figyelt kérdés
Keresem a társaságot a programokat, filmet, hobbit, de nem érdekel. Nem vagyok befordulva, ha itthon kell lennem egyedül, akkor feszült vagyok, csinálnék valamit, mennék, itthon csak fekszem, de az is nagyon rossz. Minden "rossz". Azok tanácsát kérem, akik éreztek már így.

2014. márc. 5. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor a koszon töltöm ki a bosszúmat. Nekiállok takarítani. A nagytakarítás általában segít. Aztán a jutalom a tiszta, friss, illatos lakás. Ha csak fekszem, én sem érzem magam jól.
2014. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egészen addig a pontig tetszett a videód, míg a következő mondat el nem hangzott:


"Jehova tanúi szívesen tanulmányozzák veled a Bibliát..."


Egyrészt ehhez nem kell más ember, mert mindenkinek mást jelent a Biblia. Másrészt főleg nem egy szekta, akik nem térítenek - állításuk szerint - csak házról házra járnak, és térítenek.

2014. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanuljál! Alkoss valami jót! Mi érdekel? Én elektronikázni szoktam. :) Az olvasás is jó, amíg nem egy szekta értelmezi neked azt, amit magadtól is tudnál :))
2014. márc. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen kérdésem lenne, miért nem engeded meg magadnak azt, hogy jól érezd magad?


Mert itt bizony az a probléma áll fent, hogy te saját magadat bünteted azzal, hogy ha épp nem csinálsz "semmit", akkor úgy érzed haszontalan vagy, vagy vmi hasonló.


Ajánlanám, hogy olvasgass egy kicsit önmegismerős könyveket, spirituálisakat. Eckhart Tolle jól elmagyarázza ezt, tényleg ajánlom.


Elfoglalt leszel 1 kis időre legalább, és sok mindent tanulsz magadról, meg másokról...

2014. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom fiú vagy lány vagy-e, de engem a számítógépes játékok nagyon lekötnek! Persze függőséget is okoznak, de én is ilyenre vagyok hajlamos... vagdosom magam... de engem mindig leköt bármilyen számítógépes játék egy időre, pl én elkezdtem WoW-ozni és azóta már ritkábban csinálom, eltereli a figyelmet a világ problémáiról.
2014. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
detto nekem is ez van.. hónapok óta szenvedek ettől, ha melózom az oké, de ha otthon vagyok csak fekszem és feszült vagyok. próbáltam már rávenni magam mozgásra stb. de hamar feladom... én citromfűteát próbáltam inni a feszültségre, de hetek múlva már nem érzem a hatását se.. nyugtatókat meg nem akarok. egyszerűen én sem tudom hogy mit lehetne tenni, talán a mozgás segítene mindkettőnknek.
2014. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!