Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az nagyon gáz, ha nem a saját...

Az nagyon gáz, ha nem a saját szakmámban helyezkedem el? Ha a lego-ba szeretnék menni dolgozni diplomával mennyi lenne az alap bérem?

Figyelt kérdés

Igazából diploma előtt állok, egy olyan szakot választottam, ahol óriási a felelősség, de az emberek nincsenek megbecsülve! Nem is ez a fő problémám a suli nagyon kevés gyakorlati alapot nyújt, és nincs lehetőség önálló gyakorlat szerzésére. Tartok attól, ha kikerülök diplomával nem leszek elég jó és hibázok, viszont akkor mehetek a bíróságra meg pereskedések, lelkiismeret stb.

Nem beszélve a fizetésről! Nyíregyházán lakom egy koliban körülményeimet illetően nem nagyon tud engem senki

sem támogatni! Szóval azon gondolkodom, hogy egyetem elvégzése után lego-ba mennék dolgozni így itt megalapozhatnám talán a jövőmet, és lenne egy "biztos" munkahelyem jóval kisebb felelősséggel és lehet, hogy kb azonos fizetéssel, és nem kellene oda költöznöm, ahol éppen munkát kapnék a saját szakomon belül. Tudom, hogy nekem kell döntenem, de valaki tudna javasolni valamilyen tanácsot, opciót, vagy személyes tapasztalatot?


2017. jan. 1. 03:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Orvosi vagy más terület?
2017. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Például mehetnél a foglalkozás-egészségügy felé, üzemorvos, szakápoló, ilyenekre a cégeknek szükségük van, mert kötelező, fizetnek is érte.
2017. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!