Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megfázás kérdés munkahelyen?...

Megfázás kérdés munkahelyen? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Az új évet úgy kezdtük, hogy az összes egy légtérben dolgozó munkatársam betegen jött, ahogy én is.

Nekik hangjuk sincs, én csak köhögök.

Lázas sem voltam, meg semmi. Most is csupán köhögök, nekik meg ugye nincs hangjuk.


Nem voltam orvosnál, ezért beszóltak, hogy visszafertőzöm őket.


Szerintetek jogosan mondták?

Mit mondanál nekik?


2017. jan. 6. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk íratlan szabály, hogy betegen nem jön be senki. Mondjuk szellemi munkát végzünk, amit otthonról is lehet végezni szükség esetén, szóval nem tragédia.
2017. jan. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Betegen senkinek se kéne bemenni, mert oda-vissza fertőzitek az amúgy is legyengült szervezeteket.
2017. jan. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarja őket a köhögés, tényleg nehezebb odafigyelni, ha valaki ötpercenként ki akarja köpni a tüdejét. Csak ezt nem lehet udvariasan megmondani, azt meg igen, hogy a fertőzéstől félnek.
2017. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!