Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy még soha...

Miért van az hogy még soha olyan helyen nem dolgoztam ahol a főnök ne a létező legnagyobb dilettáns vadbarom lett volna? Semmire se alkalmas hulladék szar hát jó lesz az főnöknek!

Figyelt kérdés

40 múltam, sok munkahelyem volt már. Soha olyan helyen nem voltam még ahol a főnök ne a legnagyobb állat minden hájjal megkent mocsadék szar egy dilettáns vadbarom lett volna.

Régebbi világban ezeket hívták ejtőernyősnek. Mindenki tudta róluk hogy seggek semmihez se értenek de valakinek a valakijei…

És a „szép új világ” a gengszterváltás után ahol a főnökök a legnagyobb gazemberek mocsadék állatok hülyék mint a segg semmihez se értenek csak ahhoz hogy kell a zsebüket megtölteni a lopott pénzzel. Szarrá túlóráztatott soha ki nem fizetett alkalmazottak bejelentés nélkül dolgoztatás 4 órás szerződéssel 12 óráztatás tb levonása de soha be nem fizetése stb stb.


Szóval aki ért valamihez az végzi a szakmunkát

aki nem nagyon ért semmihez az jó lesz takarítani portásnak stb

és aki semmire se jó? aki még ahhoz is segg hogy a padlót nyalja mert még azt se lehet rábízni? Hát az jó lesz főnöknek! Ugráltatni nagy hangon mindenbe belepofázni amiről lövése sincs játszani az agyát szarrá lopni a céget stb erre jó lesz egy amőba is!

Mihez ért? Semmihez? Akkor főnök legyen! Annak nem is kell értenie semmihez! Elég egy nagy pofa és zéró agy mögé! És kész is a főnök!


MIKOR FOG EZ VÁLTOZNI?


2016. ápr. 3. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha!

Ez mindig így lesz.

2016. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

osztom a meglátásod, nekem eddig 9 munkahelyem volt, de egy idő után kibukott az amit mondasz.


Ez van, sosem fog változni. Ki kell költözni vidékre, messze az emberiségtől és önellátásba kezdeni! jobb mint napi 12 órát dolgozni olyan bérért, amiből nem tudsz megélni.

2016. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Helló, sziasztok! Senki ne válaszoljon, a kérdés a szokásos kamukérdezőé, aki teleszemeteli mostanában főleg a munkahely, de egyéb rovatokat is.
2016. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy kerültél Teremihez?
2016. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Mert te aztan überokos es szakmailag szuperkompetens vagy. Röntgenszrmeiddel atlatsz a falakon es siman megiteled ki mennyit es mit dolgozik, illetve milyen dönteseket es miert hoz, igaz?

A stilusod alapjan egy suttyo paraszt vagy, ugyhogy legyszi ne dilettansozz le masokat.

2016. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondok volt olyan főnököm aki még KÉRKEDETT is azzal hogy neki csak 8 általánosa van és egyetemet végzett mérnököket ugráltat. Még kérdkedett is vele!!


De olyat is hallottam hogy egy érettségis főnök röhögve mondta friss diplomás beosztottjának: bammeg én még az érettségit se tettem le, megvettem az ecserin és mégis én vagyok feletted te agyontanult!


meg van olyan főnököm aki egy nem létező egyetem nem létező szakán diplomázott az életrajza szerint ami nyilvános a céges honlapon.

Egy olyan egyetemen ami a felvi.hu szerint iylen névvel nem létezik soha nem is létezett....

Biztos elírta ugye.... az egyetem nevét... meg a várost... meg a szakot.... de a többi az stimmel...



Na ezek a sztorik hogy tetszenek?

2016. ápr. 4. 10:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem tök mindegy, mert ugysem igaz a sztorid. :)

De ettöl függetlenül neked semmi jogod ezen pörögni, mert mint irtam valsz. te se PHD-ztel.

Elkepzelem a fönököd aki maszkal a cegen belöl es fennhangon mondja mindenkinek, hogy en egy ostoba paraszt vagyok am, nem ertek semmihez, ott hatul is hallottak? :))

Meg ha több diplomad is lenne se kene lesuttyoparasztozni masokat. Es igen, vannak szar fönökök, meg rosszindulatu emberek (elükön veled), de nem minden ceg minden fönöke egy büdös barom, akinek csupa haromdiplomas doktor dolgozik, heti 800 orat, tök ingyen. Az hogy te nem talalsz melot es gyülölöd a vilagot, nem a vilag hibaja.

2016. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj el szerzetesnek! :) Az ottani főnöködről nem szabad majd ezt gondolnod mert a bűnös gondolatokat is meg kell majd gyónnod a fülke magányában :D Pech, ha pont ő gyóntat majd.
2016. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A főnökök nagyrésze ilyen. Akarnok, maximalista zsarnok és emberileg egy toprongy senkiházi szellemi pöcegödör.

Ezek többnyire életképtelen selejtek, a nagy hangjukkal leplezik az ostobaságukat és a mindenre való alkalmatlanságukat. Kaptak egy körömpiszoknyi hatalmat, és azonnal vissza is élnek vele. És akkor csodálkoznak, hogy húznak ki a termelőképes dolgozó emberek külföldre, mint a vadlibák...hát ezért.

2016. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Te egy tipikus ostoba megkeseredett hülye proli vagy kedves kérdező! A fajtád mást nem tud csak szidni a főnököt meg azokat akik esetleg tanultak és magasabb szintre jutottak. Előálltok a hülye elméleteikkel hogy hú ez biztos nem tanult semmi, csak valakinek a valakije meg ez biztos meglopja a céget, a nagy lófas.t... Persze biztos van ilyen is, de azért ez elég elenyésző rész. Ha sz.r helyen dolgozol miért nem váltasz? Ki kötezel rá hogy paraszt vezetők alatt dolgozz? Senki! Amúgy is szerintem kamu a fele annak amit leírtál, Érettségi nélkül miért raknánk be műszakvezetőnek bárkit is, melyik az a cég amelyik olyan hülye hogy tanulatlan tuskókra bízza a felelősségteljes feladatokat? Ne viccelj már! Rég csődbe mentek volna.
2016. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!