Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megvolt az első fizikai...

Megvolt az első fizikai munkahetem más is volt így?

Figyelt kérdés
Egész jó a munka, folyamatosan van mit csinálni van 3 szünetünk, igaz le kell dolgozni. Viszont van mikor 2-3 órát egyhelyben állok és szó szerint beállnak az ízületeim. Idővel ehhez hozzászokok izomzatilag vagy mire kell számítsak? Nem vagyok gyenge izomzatű egyszerűen ezt az egyhelyben állást nem bírom 2-3 órán át. Nektek milyen volt az eleje mikor fizikai melót csináltatok?

2017. jan. 7. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Álló munkánál a nyak pár óra után fáj a legtöbb embernél, a többi egyénileg változó.
2017. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem kellett 3-4 hét mire megszoktam.
2017. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

fizikai munka nem erősít.

eddzél hátat

azért elég szörnyű, hogy sokan úgy állnak a fájdalomhoz, mint amit könnyebb mogszokni, mint tenni ellene

2017. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem erősít a fizikai munka? Ez hatalmas elszólás volt báttya.. :D A konditermi edzés is egy fizikai igénybevétel, az bezzeg erősít? Értelmes hozzászólásokat várok, nem olyanokat akik sosem dolgoztak :D
2017. jan. 7. 13:57
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"fizikai munka nem erősít."


Ez nem igaz.

2017. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 evimeri ***** válasza:
74%
Fizikai munka nem erősít? De a felfújt izmú macsók azok erősek mi? Nézz már meg pl egy kőművest, olyan szálkás izmai vannak. És azok nem eresztenek le, ha fél évig nem kondizik.
2017. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
El fog múlni, de nem 2 nap, még csak nem is 2 hónap alatt.
2017. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

2017 van és még a felfújt izmoknál jártok???????????

Nekem inkább legyen felfújt izmom, de legalább egy helyben tudjak állni fájdalom nélkül.

A fizikai munka nem erősít és szánalmas ez a kőműves Adonisz hasonlat a való életben. Már az is jó, ha megvannak a fogai

2017. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Miért ne erősítene a fizikai munka?Vagy szerinted mondjuk egy favágó nem erősebb egy irodai dolgozónál?

AZ IGAZ,hogy csupán csak fizikai munkával nem nagyon lehet elérni olyan kinézetet,erőszintet mint a célzottan arra irányuló edzéssel.De hülyeség azt állítani,hogy a fizikai munka nem erősít.

2017. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy jó zselés talpbetétet, nekem anno az állómunkától a derekam fájt sokat.
2017. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!