Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehet ettől jobb...

Szerintetek lehet ettől jobb munkám az évben?

Figyelt kérdés

Jelenleg közmunkán vagyok egy iskolában dolgozom pedagógiai asszisztensként. Sajnos nem adnak sokat (52 ezer ft-ot). A munkával nincs bajom de a kollégákkal és a pénzzel igen. Ugye ez a fizetés nem a legtöbb. Ha legalább 80 ezret adnának úgy jó is lenne de így.

A kollégák pedig nem fogadnak el. Egész nap alig beszélek valakivel. Jó az is lehet azért nem beszélnek velem mert csendes és félénk vagyok de azért megkérdezhetnék pl hogy vagyok? vagy ilyesmi.

Plusz a kollégák kibeszélik egymást a másik háta mögött (gondolom engem is) és ez annyira rossz.

Szeretnék tavasszal vagy nyáron váltani.


23/L


2017. jan. 11. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudnank, hogy lesz e ettol jobb munkad? Mihez ertesz, milyen vegzettseged van, mivel tudod eladni magad a munkaero piacon? Ha nincs semmid akkor ne is remenykedj, hogy valtozas lesz.
2017. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2017. jan. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
neked kell nyitni, te vagy az új. ne várd el az ott dolgozóktól, hogy majd körberajonganak... max még riválisnak is néznek, ezért nem beszélgetnek veled. ilyen az igazi élet, nem habcukor, hanem kőkemény munka és helyezkedés. akikkel szimpatizálsz próbálj kiépíteni munkatársi! nem baráti! kapcsolatot, hosszabb távon ők fognak megtartani a melóhelyen. általános dolgokról beszélgess velük, pl. időjárás :D de mindig általánosságokat mondj, úgymond illeszkedj az ő ízlésükhöz. mondok egy példát-én rock zenét hallgatok, de mást is hallgatok és ha pont egy szám tetszik akkor arról beszélünk, vagy egy sorozatról ami mindkettőnknek tetszik. nem kell az arcukba tolnod te mit szeretsz..nem érdekli őket :D most te vagy a kis cs--ka bocsi, ez az igazság, szorgalommal és vagy nyalással lehet csak feljebb jutni, illetve ha tanulsz mellette és időben dobbantasz egy másik melóhelyre. mi a végzettséged? miért nem abban keresel melót?
2017. jan. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!