Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintettek szégyen hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek szégyen hogy jobb a munkám mint a fiumé, de ő tobbet tud mint én?

Figyelt kérdés
Tehát néhány honapja ismerjük egymást, lasan egy éve. Én jobban keresek mint ő. De mint ha direk csinálná azt hogy neki kevesebb legyen. Tőlem soha nem fogad ell pénzet. De nagyon okos ember, olyanokat tud a világ mindenségről hogy csak nézek. És nagyom ért az emberekhez. De érdeles hogy sex-röl soha nem beszél. Mind ha szégyelné hogy ő ilyen. Nagyon furcsa. Szégyenkezek vagy fogadjam ell hogy okosabb?
2015. okt. 19. 00:46
1 2
 1/11 RootedRainbow ***** válasza:
100%

Látom, ez ilyen egy szuszra írjunk ki mindent ami bánt kérdés. Na nézzük.


Neked nincs okod szégyenkezni semmi miatt. Sem a homoszexualitásod miatt, sem az elért pozíciód/fizetésed miatt. Ezt te a tanulmányoddal, munkáddal elérted, ez a te eredményed.


A párodat valószínűleg negatívként éri, hogy nem sikeres annyira az élet ezen területén. Nem biztos, hogy ezt az magyarázza, hogy te jobban keresel, lehet csak simán a világgal szembeni csődje ként éli meg.


Hogy a szexualitásotok hogy jön ehhez, azt igazából nem értem, de ha egy annyira intelligens személyről van szó, akkor szerintem valami komplexus lesz a háttérben, amiért nem beszél róla. Mindenképpen azt éreztesd vele, hogy ha szeretne beszélni róla (és ez igaz a pénzkeresési dolgokra is) szívesen meghallgatod, támogatod, de ne erőltesd soha, hogy beszéljen róla.

2015. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
3. Ha már itt tartunk, az ilyesmi kialakulásáért igen nagy mértékben lehetnek felelősek a szülők. Látatlanba nagy felszínesség odamondani, hogy "te vagy a bűnös". És egyébként sem azt kellett volna mondani neki, hogy szégyelje magát, és hogy bűnös, mert azzal semmire nem megy. Megoldást kellett volna javasolnod, hogyan tud változtatni ezen. Remélem, olyan okos vagy, hogy erre is rövidesen olvashatjuk kedves válaszod.
2015. okt. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RootedRainbow ***** válasza:
78%

Kedves 5. válaszoló!


Nem akartam kitérni direkt módon erre, de ha már felhoztad, így leírom :)


A homoszexualitás, egy génkódolt tulajdonság, mint a szemszín, vagy a hajszíni, és csak és kizárólag az Édesanyától örökölhető.


Persze, itt homoszexuálisokról beszélünk, nem azokról az emberekről, akik valótlanul ezzel akarják magukra hívni a figyelmet.

2015. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

#3, Tudod, senki nem úgy válik homoszexuálissá, hogy felnőttként elhatározza, hogy akkor holnaptól én azzá válok. Az a helyzet, hogy többféle elmélet született a homoszexualitás magyarázatára, de bármelyiket nézem (szocializáció, genetika, magzati hormonhatás), mindben az anya a "hibás".

Az meg egyenesen nevetséges, hogy bűnös életet él. Milyen bűnt követ el? Ki ellen? Kinek árt, vagy kit károsít meg a kérdező?


Kérdező, hogy neked is válaszoljak, szégyen, de nem a te szégyened, hanem annak a rendszernek a szégyene, amelyik nem becsüli meg tudást.

2015. okt. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog miatt kell szégyenkezned, és az a helyesírásod. De amiatt nagyon. Milyen "jól fizető" munkád van, ahol ez nem ciki?
2015. okt. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Troll kérdés, nem látjátok?
2015. okt. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RootedRainbow ***** válasza:
61%
Lehet troll kérdés, de akinek ezt dobja ki a Google ha rá keres, az komolyan fogja venni...
2015. okt. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Borzalmasan hibásan írsz, elemezz pár kéziszótárt!
2015. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
most akkor néhány hónapja vagy egy éve? nálad asszem nem lehet nehéz többet tudni a "világmindenségről"...attól nem lesz művelt, hogy neked újat mond...valszeg ha annyira értelmiségi lenne vagy legalább egy szakmához értene, akkor lenne jó munkája. de remélem tényleg csak poénból írtad ki:D bár még annak is sz.r, mert legalább nevethettem volna egyet, de nem.
2015. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Emberek. értsétek meg hogy a kapitalizmus nem arról szól hogy az keres jobban aki többet tud.
2015. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!